reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoszcz Szpital Biziela

hej dziewczynki wiem ze to jest post o bizielu ale powiedzcie mi co trzeba wziąśc ze soba do szpitala 2 w bydgoszczy bo chce tam rodzic we wrzesniu:-)
 
reklama
Witam Panie serdecznie. Jestem tu nowa. Mam wielką prośbę i pytanie.
Obecnie jestem dwa dni po przewidywanym terminie porodu.Chce rodzić w Bizielu. Mój lekarz jest na urlopie, nie mam się do kogo zwrócić z radą.Miałam swoją położną,która poszła dziś na urlop, dając mi numer do innej.Nie wiem jak mam się z nią rozliczyć ?! Ile może kosztować położna w Bizielu? Dodam,że tamtej nie musiałam płacić,bo była moją znajomą. Mam mętlik w głowie.
Kolejne pytanie brzmi- czy jest możliwość,że mnie nie przyjmą do Biziela z jakiś powodów? I ile czasu po terminie mam się zgłosić?!
Pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedz.
 
olk_aa rozliczenie z położną to indywidualna sprawa. Najlepiej zadzwoń jeszcze przed porodem i umów szczegóły. Z Biziela mogą odesłać i odsyłają z powodu braku miejsc. Porodówka jest obecnie w Bizielu bardzo mocno zatłoczona i jak masz pecha brakuje miejsc i w salach do rodzenia i tych poporodowych. Wtedy odsyłają do Miejskiego lub Szubina.
 
Wieki dzięki Asioczek :-)
A wy miałyście swoją położną? Pytam z ciekawości.
Moja nazywa się i z rozmowy telefonicznej okazała się bardzo bardzo miłą babką. Słyszałyście coś o niej? pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
olk_aa rozliczenie z położną to indywidualna sprawa. Najlepiej zadzwoń jeszcze przed porodem i umów szczegóły. Z Biziela mogą odesłać i odsyłają z powodu braku miejsc. Porodówka jest obecnie w Bizielu bardzo mocno zatłoczona i jak masz pecha brakuje miejsc i w salach do rodzenia i tych poporodowych. Wtedy odsyłają do Miejskiego lub Szubina.


słuchajcie a czy ciąze z ryzykiem tez odsłaja ....
 
żaneta nie wiem czy takie mogą odesłać. Mnie 3 razy w ciąży przyjęli gdy zagrożenie porodem przedwczesnym było a oddział był mocno obłożony. Też pewnie zależy od rodzaju ryzyka.
 
Nie cierpię Biziela, synek urodził się tam w zeszłym roku w czerwcu, lekarze z wyjątkiem jednej młodej lekarki to był horror, takiego chamstwa jeszcze nie widziałam, mój położnik-facet!!-był w porządku no i pani od laktacji też. Pielęgniarki to zależy od zmiany. Ale naprawdę-fabryka jakaś, każdemu oksytocyna, potrzebna czy nie, znieczulenie to wg.nich "błąd w sztuce", trzaskanie drzwiami i budzenie nieustanne, wiele, wiele innych, mogłabym dużo pisać o rzeczach, które tam przeżyłam, ale po prostu nie chcę na nowo się denerwować, bo było to absolutnie najstraszniejsze doświadczenie w całym moim życiu, odradzam wszystkim, takiego horroru jai tam fundują to naprawdę...
 
Po tym trzaskaniu drzwiami to mój synek nadal ma lęki... A czy położnik to p. Jurek? Tylko jeden facet tam jest... Bardzo fajny. Najgorsze babki są od dzieci. Fajnych jest może z pięc a reszta do bani. Leżałam 10 dni to przerobiłam prawie wszystkie. A jedna taka stara w okularach to jest dosłownie.... Szkoda słów. Minęła sie z powołaniem...
 
reklama
Witajcie, jestem tu nowa i oczywiście mam pytanie dotyczące bydgoskich szpitali. do tej pory byłam zdecydowana na Biziel, ale po przeczytaniu powyższych wypowiedzi raczej się tam już nie pojawię. Tak więc co polecacie zamiast - Dwójkę czy Szubin. Szubin ma bardzo dobre opinie jeżeli chodzi o opiekę po porodzie, ale podobno nie ma tam możliwości otrzymania zzo. Za to w Dwójce podobno warunki są nieciekawe. Czy znajdzie się tu jakaś dobra dusza która pomoże mi podjąć decyzję? Proszę o wszystkie za i przeciw. I jeszcze jedno pytanko - czy w którymś z tych szpitali jest możliwość porodu w wodzie?
 
Do góry