reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoszcz Szpital Biziela

Leze w dwójce od 8 tygodni na patologi, warunki moze nie rewelacyjne, ae opieka w 100% fachowa a to chyba najwazniejsze. Polecam ze względu na opiekie i fachowoś.... Polecam lekarzy doswiadczeni i napewno godni zaufania....
Znieczulenie darmowe
poród w wodzie mozliwy ...
Polecam..
 
reklama
Witajcie, jestem tu nowa i oczywiście mam pytanie dotyczące bydgoskich szpitali. do tej pory byłam zdecydowana na Biziel, ale po przeczytaniu powyższych wypowiedzi raczej się tam już nie pojawię. Tak więc co polecacie zamiast - Dwójkę czy Szubin. Szubin ma bardzo dobre opinie jeżeli chodzi o opiekę po porodzie, ale podobno nie ma tam możliwości otrzymania zzo. Za to w Dwójce podobno warunki są nieciekawe. Czy znajdzie się tu jakaś dobra dusza która pomoże mi podjąć decyzję? Proszę o wszystkie za i przeciw. I jeszcze jedno pytanko - czy w którymś z tych szpitali jest możliwość porodu w wodzie?

w Bizielu też jest wanna, ale trzeba mieć szczęście, żeby do niej trafić, bo może być akurat zajęta :baffled::baffled: zależy od natężenia rodzących ...
ja ogólnie czekam na to, jak będzie teleportacja przy porodzie to wtedy zajdę w ciążę z drugim dzieckiem :nerd: jedno powiem, wszystko zależy od ludzi w szpitalu, i tu i tu są rzeźnicy i nastawieni na zysk dla szpitala psychole lub też oddani sprawie pracownicy. sama nie wiem gdzie będę rodzic drugie, mam nadzieje, ze bedzie jakas fajna prywatna klinika do tego czasu, to juz wole zaplacic i nie bac sie na kogo trafię :dry:
 
żaneta28 życzę dużo zdrówka dla ciebie i malucha. AgnesBest właśnie tej rzeźni się boję. Poczekam może ktoś napisze coś o Szubinie, mają całkiem niezłe opinie w internecie, ale gdzieś przeczytałam że dobrze to było kiedyś. A jak jest teraz??
 
Czesc!

Za 4 tygodnie mam termin i jestem bardzo na bieżąco jeśli chodzi o Szpital 2 :)
Znieczulenie z.o. - gratis (albo na prośbę pacjentki, albo ze względu na wskazania lekarza)
Poród w wannie - 300zł (ale samo posiedzenie w pierwszej fazie porodu jest nieodpłatne). Wanna typowo do porodu jest na I piętrze, a tylko do poleżenia na II p.
Opłata za salę 1 os. (bez łazienki, ojciec nie może nocować) - 200zł
Opłata za salę 2 os. (j.w.) - 100zł (strasznie mała klitka...)
Opłata za salę rodzinną - 1 os. z łazienką, dodatkowym łóżkiem dla ojca dziecka, tv - 300zł
Ceny podałam przy normalnych porodach, gdzie zostaje się w szpitalu 24h. Przy cesarkach są już wyższe (bo trzymają 4-5 dni). Nie pamiętam ile przy tych dwóch pierwszych, ale ta rodzinna sala kosztuje wówczas za pobyt 500zł...
Te sale rodzinne są 3 (parter, I i IIp.). 1-os 4, a 2 os. 2. Trzeba je "rezerwować" zaraz po przyjściu do izby przyjęć (wcześniej nie można). Są dosyć mocno oblegane i nie ma gwarancji, że się załapiesz :( Jeśli nie, to zostają normalne, nieodpłatne sale 5 osobowe bez łazienek w pokojach.

Mam nadzieję, że trochę Wam pomogłam. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :)
 
no ja się troszkę zastanawiam gdzie mam tym razem rodzić, bo w Bizielu przeżyłam koszmar 3 lata temu, długi poród zakończony cesarką, a teraz właśnie zastanawiam się nad szpitalem miejskim i sama nie wiem co mam robić :-(
 
Cześc no włąśnie ja też mam problem co do wyboru szpitala stawiam na szpital miejski 2 chocby dlatego ze maja znieczulenie darmowe i ze w ogole je tam robia Jesli chodzi to chce miec napewno porod rodzinny z mezem a co do sal to hmm chcialabym miec pokoj rodzinny by moj maz moglby byc z nami cala noc Po porodzie sn trzymaja 24 czyli niedlugo jesli jest to koszt 300 zl za sale rodzinna to jeszcze mozna sie skusic bo tak jak dluzej jak dla mnie szkoda kasy wole to na dzidzie przeznaczyc
A jak ogolnie sie tam rodzi interesuja sie poloze czy tez nie i sa obojetne ?????moze wiecie cos to napiszcie co nieco:-)
 
no ja właśnie zastanawiam się nad Szubinem... w dwójce na Kapach rodziłam 2 lata temu było super, bo mój ginek pracował tam, nie miałam z niczym problemu, a teraz kiedy go tam nie ma...coraz częściej zastanawiam się nad Szubinem, do Biziela rodzić napewno nie pójdę, poza tym słyszałam, że mają tam przepych, i odsyłają do dwójki. W Bizielu mają teraz pięknie na położnictwie, ale dla mnie atmosfera a nie otoczenie się liczy poza tym nie muszę mieć luksusów, chce czuć się tylko bezpieczna, ja i moja dzidzia. :tak:;-)
 
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką która rodziła w 2 - jest bardzo zadowolona, nie miała opłaconej położnej a itak nad nią biegały. Poza tym znieczulenie dostała bez problemu, z tym że nie zzo a jakieś inne. Na dzień dzisiejszy chyba zdecydowałabym się na 2.
 
reklama
Do góry