reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoszcz Szpital Biziela

Witam, jestem tu nowa. Mam termin na 3 grudnia 2008. Czy któraś z Was może mi powiedzieć ile w Bizielu kosztuje zzo? I czy można na życzenie czy lekarz musi ocenić czy "się należy" Polce bezbolesny poród ?
 
reklama
Dziękuję za informację. Koleżanka mówiła mi, że w dwójce dają bezpłatnie zzo, chociaż ponoć niechętnie bo trzeba angażować anestezjologa i położne niby to "doradzają" dolargan. Ale martwi mnie, że w Bizielu nie ma zzo_Ok. trudno. Raz kozie śmierć.:-)
 
Fantika w Bizielu jeżeli będzie konieczne zzo jest możliwe, ale niestety bardzo sporadycznie położne a raczej lekarze uważają, że zzo jest konieczne.
 
Szkoda, że zzo to w Polsce luksus nie norma. Wolałabym mieć wybór. No i jeśli zdarza się, że robią to i może można w Bizielu na życzenie. Pytanie tylko ile kasy trzeba przygotowac.
 
Witam, jestem tu nowa. Mam termin na 3 grudnia 2008. Czy któraś z Was może mi powiedzieć ile w Bizielu kosztuje zzo? I czy można na życzenie czy lekarz musi ocenić czy "się należy" Polce bezbolesny poród ?

z tego co wiem w Bizielu nie ma zoo, nawet odpłatnie, w dwójce rodziłam 2 tygodnie temu i bez problemu, jestem żywą reklamą tamtego szpitala i lekarzy , są rewelacyjni i potrafią zdziałąc cuda... naprawde jezeli ktos ma wątpliwosci to polecam dwójke....
 
Żaneta jeśli jesteś na bieżąco to mam prośbę - napisz co trzeba spakować do torby do dwójki - chodzi mi głównie o ubranka i kosmetyki dla malucha -trzeba mieć swoje czy dają. A koszula do porodu własna czy szpitalna? Nie wiem też czy próbować się "dogadywać" z którąś położną na indywidualną opiekę czy jest to zbędny wydatek. Ogólnie proszę napisz co warto a co nie. Pozdrawiam
 
Miałam termin na 3 grudnia ale urodziłam 25 listopada. Rodziłam w Bizielu i trafiłam na WSPANIAŁĄ obsługę zarówno na izbie przyjęc jak i na porodówce. Poród - bajka ;) A położna wcale nie opłacona a cudowna kobieta, która bardzo mnie wspierała i pomagała - Pani Marzena.
Biziel po remoncie bardzo fajny, tylko w toaletach na położnictwie nie ma bidetów. Ale poza tym mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy.
;-)
 
reklama
Żaneta jeśli jesteś na bieżąco to mam prośbę - napisz co trzeba spakować do torby do dwójki - chodzi mi głównie o ubranka i kosmetyki dla malucha -trzeba mieć swoje czy dają. A koszula do porodu własna czy szpitalna? Nie wiem też czy próbować się "dogadywać" z którąś położną na indywidualną opiekę czy jest to zbędny wydatek. Ogólnie proszę napisz co warto a co nie. Pozdrawiam

ubranka dla dzieci kosmetyki wszytko daja, natomiast dla siebie koszula szlafrok, nie mozna miec majtek poporodowych , podpaski daje szpital
 
Do góry