reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

reklama
madlen dzieki :-D Miała być córeczka ale nie wyszło :-D
Beata calkiem niezle ale latwo nie mam. Adas najprawdopodobniej ma autyzm, czekamy juz 8 miesiecy ponad na diagnoze ale jak to angielska sluzba zdrowia :wściekła/y: mozna sobie ze wszystkim wedlog nich poczekac. Leczymy sie prywatnie od miesiaca w polskiej klinice. koszt miesiecznych wizyt ponad 400 funtow. wlasciwie to bankrutujemy przez to bo nie przysluguje nam zadna zapomoga dopuki nie dostaniemy diagnozy. Mamy wizyty 2razy w tyg, kazda po godzinie, jedna godzina to 40funtow. Musze od lutego zrezygnowac z polowy zajec bo nie ma szans zebysmy wyrobili finansowo.
 
Kari nawet nie wiedziałam , ze u Was takie poważne sprawy z Adasiem.
w Pl to szybko wysyłają na badania, nie marnuja czasu - bo czas tu odgrywa ważna role jezeli chodzi o autyzm.
a jak zauwazyliscie ze moze to autyzm?
Jezeli nie masz ochoty to nie odpowiadaj.
400£ miesięcznie to duzo
a nie przysługują wam zasilki?
 
zasilki nam nie przysluguja bo nie mamy diagnozy na pismie. A angole zwlekaja jak widac i nie spieszy im sie. Wiec ciagniemy jakos z miesiaca na miesiac i co tu duzo gadac, biede klepiemy z lekka. A widac juz od jakiegos czasu, od 2 roku zycia. Jest zamkniety w swoim swiecie, nie mowi nic, nie komunikuje sie w zaden tez inny sposob. Ma wiele objawow. Ja zlapalam mega depresje, bo ledwo MPD nas ominelo i cieszylam sie ze juz bedzie ok, ze koniec z rehabilitacja (skonczylismy jak mial 18 mies), ze juz sie ulozy to masz... niewiele musialam czekac. Pewnie ciagna sie te jego przygody z niedotlenieniem nadal, i tak nie mozemy sie cieszyc zbyt dlugo w tym zyciu. Ale jakos powoli dajemy rade, z lzami na twarzy ciagniemy dalej, nie ma wyjscia.
 
Kari a ja myslalam Ze u Was wszystko sie wyprostowalo.
mam nadzieje, Ze szybko wezma go na te badania I diagnoza bedzie tez szybko na pismie.
wtedy leczenie jest darmowe.
a to juz Duzo w Waszym przypadku.
Jest na jakis lekach?
OstAtnio czytalam Ze dzieci autystyczne sa na soecjalnej diecie.
kari Ty jestes dzielna babeczka I trzymaj sie , oby szybko mlodego zdiagnozowali.
 
nie, nie zazywa nic, diety tez nie ma. Dzieki, ja tez mam nadzieje ze szybko sie nami zajma. Dzis mnie rozwalili w polskiej przychodni. Zaplacilam za caly miesiac znaczy za styczen 320 funtow a ona mi wreczyla ksiazke ktora musze kupic jakas z sylabami za 105 funtow!! i umowila mnie d kolezanki zeby adas zaczal u nich fizjoterapie!! Nie ma szans, wybije jej to z glowy w czwartek bo dzis mi szkoda czasu bylo marnowac z zajec Adasia. Ja musze z polowy zajec zrezygnowac bo nie mamy pieniedzy a ona mi jeszcze doklada :-( i bierze pod wlos mowiac ze to bardzo dziecku potrzebne. Tragedia. Juz wole tych anglikow....
 
reklama
Do góry