reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

Beata twoje starsze dziecko tez juz duze,w wieku mojej corci..nie pracuje,do poludnia ciezko o prace,a w innych godzinach nie mam co z nimi zrobic,a same byc nie moga..my tez jestesmy w uk,ale w Irl.pln.na razie siedze w domu,myslimy nad trzecim dzieckiem,ale czy cos z tego wyjdzie...czas pokaze.a jak ci sie w ogole miszka w uk? syn juz chodzil tutaj do szkoly?
a tak w ogole ,to dzien dobry
 
reklama
Beata twoje starsze dziecko tez juz duze,w wieku mojej corci..nie pracuje,do poludnia ciezko o prace,a w innych godzinach nie mam co z nimi zrobic,a same byc nie moga..my tez jestesmy w uk,ale w Irl.pln.na razie siedze w domu,myslimy nad trzecim dzieckiem,ale czy cos z tego wyjdzie...czas pokaze.a jak ci sie w ogole miszka w uk? syn juz chodzil tutaj do szkoly?
a tak w ogole ,to dzien dobry
oskar od 13.06 chodzi do szkoly, teraz ma wolne od pon.
tu gdzie mieszkam pelno pracy ale jak dam mldszego do zlobka to za godz zaplace 4f a ja zarobie 5f na godz- wiec chyba nie ma sensu.
musze poczekac az pojdzie w wieku 4 lat do szkoly.
powodzenia w starankach ;-)
 
moje w szkole sa od 9 do 14 syn,corka do 15..chyba,ze maja jakies kluby po szkole,to koncza godzine pozniej,a praca jak jest,to albo zaczyna sie rano,nim smyki pojda do szkoly,albo 16,17..ale w tym czasie maz jest w pracy.a pracowac,zeby oplacac opiekunke to mija sie z celem..
ide pokroic salatke do grilla,bo zaraz moje chlopaki beda rozpalac,a jakos nie mialam natchnienia,zeby kroic ja szybciej..,wiec musze teraz,pzdr.
 
hejka wam

Widze,ze wymiana zdan,,ja znam jedna i druga z innych watkow,,wiec wy tez mnie znacie,,heee

madlen ja tez chce dziecko,ale jakos mi ne wychodzi je miec....musze do gina sie wybrac,bo chyba stara juz jestem...
Becia bez przyjaciol,,dobrze ze nas sie nie wyrzeklas...
 
witam !:-)
no faktycznie Ewcia ,stara d... z ciebie:-D,ja o sobie juz nic nie mowie:no:
mi tez cos nie wychodzi...nasza dwojka to byla jednym strzalem zrobiona,a teraz..u mnie tez sie gin klania,ale tutaj zeby do niego sie dostac,to musze najpierw do rodzinnego isc po skierowanie a jakos mi nie podrodze.:-D,szkoda ze do pl.nie lecimy,bo bym tam sie przebadala,bo chyba cos nie hallo jest ze mna..na razie probuje,a noz sie uda..
 
Becia madlen no kurcze 3 z przodu zaraz mi sie ukłoni...hyh..

nie no we wrzesniu odwiedze gin...bo chce dzidzie z P miec...tylko juz troche sie staramy i nic...
 
Ewcia ja jeszcze troche i bede miala dwie trojeczki..:tak:,latka leca,najlepiej widac po dzieciach..a ty do roboty,jak chcesz miec z P.dzidziusia :tak::tak:
 
reklama
Do góry