reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Było ... I ubyło

Aisha jasne że tu wrzucę ... tylko na razie mi się myśleć nie chce :)
Moja szwagierka chodziła do natur... schudła 10 kg później przytła ale znowu przeszła na ich dietę tyle ze bez suplementów i nie chodziła tam ... na własną rękę stosowała samą dietę schudła jeszcze więcej niż z ich suplementami i pięknie utrzymuje juz od roku wagę ... a właśnie w ciążę zaszła :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny, mi co prawda jeszcze sporo brakuje zeby na dobre dolaczyc tutaj do watku, ale kilka przepisow podaje juz teraz - stosowalam je jeszcze przed zajsciem w ciaze, to sa przynajmniej zdrowsze alternatywy ciast, maja zdrowe skladniki i moga wystarczyc za posilek, jesli naprawde chetka na slodkie jest dua (a tak bywalo przed okresem). Jedyny problem to ten ze przy karmieniu nie powinno sie chyba jesc czekolady..a najwiecej przepisow jakie mam to wlasnie na jakies czekoladowe brownie bez maki itd :(

Kuchnia wegAnki: Szarlotka jaglana bez cukru
Keks bezglutenowy - przepis | Kulinarne przepisy Olgi Smile
Babka wielkanocna jaglana i bezglutenowa - przepis | Kulinarne przepisy Olgi Smile
Brownie z kaszą jaglaną - przepis | Kulinarne przepisy Olgi Smile
Kuchnia wegAnki: Bananowiec na zimno
http://www.weganka.com/2014/12/swiateczny-sernik-z-kaszy-jaglanej.html
http://www.weganka.com/2014/12/waniliowy-tofurnik-z-musem-czekoladowym.html

Najwiecej przepisow na zdrowe slodkosci znajdziecie na blogu Ani Lewandowskiej. Ona stara sei robic ciasta nawet z warzyw! Wyprobowalam wiele z nich i naprawde sa swietne, zwlaszcza ciasto marchewkowe i ciasteczka owsiane. Tutaj link do strony ze slodkimi wypiekami:

http://hpba.pl/category/odzywianie/slodkie/
W tym momencie strona mi bardzo wolno chodzi wiec nie mam niestety linkow bezposrednich ale warto poszwedac sie tam troche i poszukac :)

Zostaje tylko jedna kwestia - CZAS - jak przy dziecku upiec te pysznosci :no: Niedlugo sama bede miala ten problem, grrr :D
 
Ja też chętnie do was dołączę w maju.
Startowałam z wagą 91 kg. Już mam niestety 104 kg... U mnie też dużym problemem jest zatrzymywanie się wody w organizmie, mam nadzieję, że szybko wrócę do wagi sprzed ciąży i zacznę zrzucać kolejne kg ;-)
 
Aisha nic nie próbuję póki co, piję więcej i staram się jeść zdrowo. Wezmę się za diety w maju ;-)
 
Wychodzimy dzisiaj do domku :) ... tyle że do rodziców bo Zuza ma ospę ! Aktualnie modlę się żeby Lili nie zarazila bo we worek była w szpitalu u nas. Jak wrócę do swojego domu to ruszam z dietą. .. póki co mocno lekkostrawne i dużo wody ... pracuję nad laktacją która wreszcie powoli rusza :)
 
Rurka urodziłaś? GRATULUJĘ :-) Liliana? U mnie też ms być Lila :tak: oj znam tę walkę o laktację...
 
Lisica w poniedziałek o 20:40 :) leci nam 3 doba :-D liczę że jutro cycki będą pełne mleka hehe póki co przybiera po mału :-)

A jak Ty się czujesz?
 
Lisica chodziło mi o dietę malosolna bo podobno zalecana przy zatrzymywaniu wody.
Kontroluj to,bo ja też puchlam a wszystkie badania były ok. Za to 4 dni przed porodem doszło do zatrucia ciążowego i zaczęło mi skakać ciśnienie itp.
 
reklama
Aisha ja mam nadciśnienie ale już od ciąży z Danielem - nie jest ono wynikiem tej ciąży. Biorę Dopegyt w dawce 4,5 tabletki dziennie. Badania mam w miarę ok, w sensie że nie mam białka w moczu. Bo morfologia woła o pomstę powoli.
Staram się mniej solić i dużo wody pić.

Rurka a dzięki, czuję się raz lepiej, raz gorzej. Już mi ciężko okropnie. A tu jeszcze tyle czasu...
 
Do góry