reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Było ... I ubyło

reklama
Witam, dolaczam z nadwaga. Urodzilam 9,5msca temu, 2 tyg po porodzie wazylam mniej niz przed (a tez wazylam za duzo), ale pozniej sobie folgowalam i jest efekt. Wkrotce sie zwaze i dam znac, ale mysle ze przede mna okolo 20kg do zrzucenia.. Zamierzam tez kupic elektroniczna wage, mam parowar wiec bedzie jak najmniej rzeczy przetworzonych i malo chleba, zero slodyczy. Taki mam plan ;-)
 
Skodzia ... miło Cię widzieć ;-)

Aisha ... spadło mi ok 12kg ważę dokładnie 90,2 to już po śniadaniu ... jutro na czczo się zważę.
 
Super :) szybciutko :) mi tyle spadło po ok 2 tyg.
A teraz nie mam czasu na dietę żadna. Mały jest ostatnio tak absorbujacy ze nie mam czasu nawet się w pas poporodowy ubrać i poćwiczyć!
 
Ja nie mam pasa jedynie gacie obciskajace jakby co ale to chyba nie to samo .... ;)
Dzisiaj 89,7
Aisha jak się ogarnę to wrzucę w końcu co jem ;)
 
reklama
Ja to pas nosilam kilka razy i rzucilam w kat, zastanawiam sie czy teraz bylby sens jeszcze go zakladac.

Rurka gratki :*

Dzien dobry, ja startuje od jutra bo u mojej mamy nie da sie odchudzac :-D
 
Do góry