reklama

"Było sobie życie" - bajeczki

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez wiccanka, 19 Czerwiec 2006.

1. wiccanka

wiccanka Fanka BB :)

Drogie Mamy,
    Czy kupujecie swoim pociechom bajki "Było sobie życie" które co sobotę są dodawane do lokalnych gazet ( np.gazety wrocławskiej) ?
    Ja kupuję i jestem bardzo zadowolona - po pierwsze dlatego, że naprwadę rewelacyjnie przekazuja dzieciom wiedzę na temat ciała człowieka, a po drugie.... ;) ... bo sama oglądam je z wielkim sentymentem - wspominając lekcje z biologii w podstawówce jeszcze.

Macie podobne wspomnienia może ?

2. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

To rewelacyjna bajka.
    Sama oglądnęłabym ją bardzo chętnie jeszcze raz.
    Nadają ją na "Polsacie zdrowie" i czasem uda mi się (u rodziców) troszkę zobaczyć.

Niestety u nas nie można tej bajki dostać z gazetą.

Może kiedyś, a wtedy z pewnością zakupię i będę puszczać synkowi.
    Napewno dowie się z tej bajki więcej niż z niejednej, nudnej lekcji biologii.
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. sama

sama Fanka BB :)

U nas niestety też tej bajki kupic nie można,ale uważam że jest dla dzieci super :laugh:

5. agask

agask nałogowiec

uwielbiałam tę bajkę i chętnie kupiłabym ją mojej małej, jest naprawdę mądrze zrobiona i w delikatny, ciekawy sposób przekazuje wiedzę na temat człowieka.niestety ja nie znalazłam jej w kiosku.

6. wiccanka

Szkoda, że u Was jej nie ma. Jest napewno dodawana do gazety wroclawskiej i gazety lubuskiej. Może jednak gdy sie skończy cała seria u nas, to inne gazety zaczna ją dodawać.

Poza tym, ja już widze po mojej córci, ze te bajki zaczynaja działac na nią podobnie jak na mnie - gdy ja coś np. boli to wyobraża sobie te maleńkie wirusy, ktore atakują jej organizm. Nie wspomnę, ze kwestie "powstawania" nowego człowieka tez ma juz opanowaną :)

7. elfiko

elfiko lipcowe mamy ´05

super bajka i też bym chętnie kupowała ale u nas tez nie dodaja do gazety :-[ a szkoda

8. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Kurcze ale fajnie.
    Czyli wychodzi na to, że bajeczka pomaga nam (a nawet wyręcza nas) w delikatnych kwestiach.

Kurcze już wyobrażam sobie jak tłumaczę Kubie skąd się biorą dzieci
    :-[ :-[ :-[

Muszę tą bajkę dostać.
    Pozdrawiam

9. wiccanka

Słuchajcie Dziewczyny,
    widziałam, ze na Allegro jest sporo tych bajek - niby sie troche nadpłaca z racji kosztów przesyłki, ale można kupic od jednej osoby kilka płytek, wtedy zawsze to bedzie jakaś oszczędność,albo wybrac aukcje ze swojego miasta, a wówczas można odebrac osobiście  :)

10. reklama
  11. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Dobry pomysł ale ja jednak poczekam kiedy będą dodatkiem do gazety.
    A ile kosztuje z gazetą ta bajka??

12. wiccanka

Jeśli dobrze pamietam to 4,20 ( bajka + gazeta) :)

Poleć forum