reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez aph, 14 Wrzesień 2006.

1. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Mam pytanko czy ktoras z Was rodzila moze w Swietochlowicach? Ja tam mialam robiony zabieg lyzeczkowania i jestem pod duzym wrazeniem tego szpitala i ludzi ktorzy tam pracuja, ciekawi mnie czy na porodowce tez jest tak samo.

2. Karlam1

Karlam1 mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)

no wlasnie mnie to tez bardzo interesuje:)

3. reklama
  4. Kasia74

Kasia74 Pażdziernikowa Mama 2005

Witam!!! Wprawdzie nie rodzilam w Świętochlowicach tylko w Chorzowie ale slyszalam o tym szpitalu wiele milych opinni.Podobno personel jest tam bardzo mily i dużo pomaga przy porodzie.
    Przed moim porodem wiele zlego slyszalam o Chorzowskiej porodówce a jednak zdecydowalam się tam urodzić i nie żaluję.Mialam świetną opiekę i mogę ten szpital polecic innym!!!! POZDRAWIAM!!!

5. baska

baska <mamusia Kamilka i Julci>

Ja niedługo będę rodzila w tym szpitalu a wiec po porodzie wszystko wam tu opiszę co i jak. Też słyszałam o tym szpitalu wiele dobrego ale to się wszystko dopiero okaże.

6. Karlam1

Baska odliczanie rozpoczete i wszyscy chodza jak na szpilkach? :-D 8 dni... :) super, ja juz sie nie moge doczekac az na moim suwaczku zobacze 8 dni :-)

7. aph

No to Basiu zycze powodzenia i czekamy na relacje z tego waznego dnia. :) Buzka dla Ciebie i maluszka. :tak:

8. Karlam1

Aph juz myslalam ze sie nie pojawisz dzisiaj ;-)

9. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

ja co prawda rodziłam w Siemianowicach (polecam!!) ale słyszałam,że Swiętochłowice naprawde są fajne.. co do szpitala w Chorzowie to nigdy bym się tam nie wybrała mimo ze mam do niego 10 min. Znam tam trzech lekarzy i żadnego nie polecam.. dziecko mojej znjomej zmarło w sierpniu na sepse po porodzie na Strzelców. No i jescze jedna rzecz - penw połozna tam pracująca odradziła mi wybór tej porodówki gdy szukałąm miejsca dla siebie.. ale to tylko moja opinia i nie chcę nikomu nic narzucać
    Mamusiom czekającym na rozwiązanie życzę powodzenia!!

10. reklama
  11. Karlam1

ja juz chyba podjelam ostateczna decyzje :happy: Świętochłowice rulez hehehe:-D

12. aph

ja w sumie tez jestem zdecydowana, ale chcialabym sie czegos dowiedziec. :)

Poleć forum