reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BYTOM klinika ginekologiczno-poloznicza

reklama
Karlam - potrzebne są dla dzidzi do szpitala: pampersy i husteczki nawilżające do pupci i krem F18 (bardzo go chwalą) ja go kupilam i używam podczas kazdego przewijania :-) Natoamist ubranka dla dzidzi nie są potrzebne bo ubierają w szpitalne dopiero na wyjście potrzeba.Natomiast dla siebie weż kilka koszul (najlepiej 2-3 bo z piersi strasznie leci i koszule wyglądają...) szlafrok, klapki pod prysznic, pieluchy bella i majtki jednorazowe, wodę niegazowaną, sok jablkowy i coś do czytania ;-)

aph - nie mąż nie byl przy cesarce stał za drzwiami i chyba nie ma możliwości takiej żeby można było być.
 
No coz w sumie to nawet mnie to nie dziwi, ze nie moze byc, bo jakby nie bylo to jest to operacja. :-( Pytalam, bo na Traugutta maz mojej kolezanki byl przy CC i troche mnie to zdziwilo.
A co do rzeczy to faktycznie nie duzo tego trzeba. Cale szczescie, bo ja juz panikowalam jak sie zmieszcze do jednej torby.
Dzieki za informacje. Jakbys sobie jeszcze cos przypomniala to czekamy. :-)
 
aph - nie trzeba do maluszka dużo rzeczy i nie trzeba rożka nawet bo to też daje szpital swój dopiero na wyjście maż może ci przynieść ja nie potrzebowalam bo mały byl w foteliku :-) ;-) :tak:
 
Basiu a powiedz mi czy oni tam wymagali koszule nocne czu mozna miec pizamke? moze to glupie pytanie ale ja bym wolala pizamke :-) wkladki laktacyjne sa potrzebne? jakie to sa te majtki jednorazowe? :-)
aha a zdjecia Kamilka przepiekne :-)
 
Karlam - możesz mieć piżamkę tak jak ci będzie wygodnie. Ja mialam piżamkę i koszulę nocną. Wkladki laktacyjne sobie weż ja mialam i mi się przydaly bo strasznie mi cieklo i do tej pory je noszę bo tak mi leci z piersi pokarm. Majtki jednorazowe są do kupienia w aptece i w hurtowni dziecięcej w Zabrzu kupisz w Boćku na ul. Mikulczyckiej są cienkie i przewiewne a wiec potem ci się szybciej krocze wygoi :-) są wygodne bo jak przemokną to wyrzucisz z pieluchą Bella a w paczce jest 7 szt i kosztują gdzieś 8-9 zł chyba.
 
Mam pytanko czy ktoras z Was rodzila moze w Swietochlowicach? Ja tam mialam robiony zabieg lyzeczkowania i jestem pod duzym wrazeniem tego szpitala i ludzi ktorzy tam pracuja, ciekawi mnie czy na porodowce tez jest tak samo.

czesc chciałam odpowiedziec na twoje pytanie 5 miesiecy temu rodziłam w szpitalu w swietochłowicach urodzilam wspaniala córeczke 4800/62 cm. chcialam powiedziec ze szpital jest wspanialy opieka personelu równiez to jest niesamowite jakie maja podejscie tam pracujece pielegniarki i polozne jednym słowem WARTO RODZIC W ŚWIETOCHŁOWICACH
pierwsza córke rodziłam 10 lat temu w chorzowie i nie mam zbyt dobrych wrazen chce powiedziec ze przez te 10 lat nic tam sie nie zmieniło personel jest odpryskiliwy nie miły!!!!!!!!!!!!warunki szkoda mówić.........
 
Izabela dzieki za posta :-) coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze Świetochlowice sa najlepsze hehheh :-) poza tym jest tam super oddzial patologi noworodkow (oczywiscie ja tam z mim brzdacem nie trafie ale dobrze miec specjalistow pod reka), sama na tym oddziale lezalam jak bylam taka dzidzia no i chyba lepiej trafic nie moglam :-)
 
reklama
Do góry