reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bytom- są tutaj przyszłe mamy?

Dziękuję Ci ślicznie za info :-)
czyli jednak jest trochę inaczej (może i nawet nie trochę ;-) )niż oceniają go ludzie, którzy tylko przejeżdżali przez Bytom, lub słyszeli gdzieś jakieś głupie "plotki" ... :eek:
ja przperowadzialam sie z zabrza do bytomia dzielnica miechowice i jestem zadowolona i to mega mam blisko do lasu , ciche spokojne osiedle duuuuzo zieleni budynki sa sukcesywnie ocieplane i robi sie naprawde kolorowo no i cena mieszkan smieszna w porownaniu z katowicami gliwicami czy zabrzem ;] w zabrzu nie bylo by mnie stac na 3 pokoje a tu mam ;] i smiesznym kosztem ;]
 
reklama
nie, nie, nie broń Boże nie uprzedzam się, tak tylko pytam z ciekawości osóbki, które mogą powiedzieć mi coś więcej na ten temat :-)
ja przeprowadzałabym się na Stroszek dlatego, że K ma tam mieszkanko ;-)
 
Z punktu widzenia posiadania dzieci Miechowice są super. Dużo placów zabaw, całkiem niezłych. Na złą pogodę bawilandia. Bardzo blisko las, knajpa (przepraszam, restauracja ;) z placem zabaw. Tylko z przedszkolami gorzej, bo dzieci dużo i nie wszystkie się dostają. Ale to chyba problem nie tylko tu :dry:
 
z wypowiedzi wnioskuję, że Bytom nie taki zły jak go malują niedoinformowani ludzie ;-)

a co do przedszkoli, to chyba wszędzie niestety wyż demograficzny... a może i stety :-)
 
Z punktu widzenia posiadania dzieci Miechowice są super. Dużo placów zabaw, całkiem niezłych. Na złą pogodę bawilandia. Bardzo blisko las, knajpa (przepraszam, restauracja ;) z placem zabaw. Tylko z przedszkolami gorzej, bo dzieci dużo i nie wszystkie się dostają. Ale to chyba problem nie tylko tu :dry:
ty jestes z mechtala?
 
Dziewczyny ja mam takie pytanko - zastanawiam się nad porodem w Bytomskiej 2 ale to co pisze mnie mega wystraszyło. Nie mówię tu o humorzastych pielęgniarkach, ale o gronkowcu, o którym piszecie tak spokojnie, jakby to było normalnością... Poważnie tak dużo kobiet zaraża się tam gronkowcem?
 
Dziewczyny ratujcie mnie radą będę mieć 3 CC w Bytomiu ze względu na to że moje dziecko jest chore. Ale jak czytam opinie o tym szpitalu to jestem załamana. Chcę tą trzecią cesarkę przeżyć! Czy faktycznie w Bytomiu jest tak źle jak to malują?
 
reklama
Ponieważ jestem już po CC w Bytomiu - przyszłam powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z pobytu i polecam blok nr 5 - dziękując wszystkim za fantastyczna opiekę. :)
 
Do góry