reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Calcium hasco na alergię?

  • Starter tematu Deleted member 176021
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 176021

Gość
Dziewczyny czy calcium hasco allergy mogę podać na alergię pylenia traw dziecku?
Synowi od dwóch dni lzawia oczy, kicha i ma cieknacy uporczywy katar.
Byliśmy wczoraj u lekarza, ale chyba chciał przedłużyć sobie długi weekend.
 
reklama
Przy takiej alergii raczej nie podziała, wapno nie pomaga na tego typu reakcje alergiczne. Nie napisałaś ile synek ma lat, spróbować można może coś złagodzi, o ile w instrukcji nie pisze inaczej. Spróbuj zyrtec w kropelkach, mojemu dziecku pomagało. Oczywiście doraźnie, a jak będzie możliwość to do lekarza
 
A fenistil w kroplach może brać? To też jest lek przeciwalergiczny co prawda ładniejszy niż zyrtec (tak stwierdziła moja pediatra) mój mały ma 7 m-cy i podaję mu 3x dziennie po 8 kropli
 
reklama
Ale współczuję Maluszkowi ..ja wiecznie kiedys kichalam bo jeszcze na kurz ..oczy lzawily katar sienny masakra
 
reklama
Do góry