reklama

Candida albicans ++

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez anoula82, 23 Styczeń 2015.

1. anoula82

anoula82 Fanka BB :)

Witajcie.
    Mam pytanie do mam którym z powodzeniem udało się opanować przerost Candida u dzieci. Moj synek miał zrobione badania (po 15 mc nie spania w nocy) i wynik ujawnił obecność Candida albicans w ilości ++ tj średnio liczne. Podobno to nie tragedia ale już znak że grzybek sie namnaża i trzeba działać. Pasożytów nie uwidoczniono.
    Zianteresowałam się kwestią diety i zmiany mleka i widzę że różne są szkoły.Jak zawsze:) CZy możecie mi podpowiedzieć od czego zaczać? Dieta bezmleczna i bezcukrowa plus zero glutenu to już wiem ale nie chciałabym leczyć syna na własną rękę. Może znacie dobrego fachowca w tej materii w Warszawie? Wiem żę pediatrzy machają ręką na Candida :no:
    Z góry dzięki

2. baobao

baobao Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Ja jestem dzieckiem, które było leczone na candidę. Obecnie jestem dorosłą osobą. Po operacji i serii przeziębień ponownie doszło do przerostu candidy i jestem po leczeniu.
    Najlepsze miejsce jakie znam, z którym jestem związana od dziecka, które profesjonalnie (lekarze medycyny konwencjonalnej) ze wsparciem medycyny "alternatywnej" zajmuje się candidą u dzieci, i za które mogę ręczyć to znajdująca się na rogu Bema i Kasprzaka "VegaMedica". Mną od dziecka do dnia dzisiejszego zajmuje się tam dr. Szymański.
    To jedyne miejsce, które kompleksowo zajmuje się opanowywaniem candidy na tyle skutecznie, by pozbyć się problemu raz, a porządnie. Leczenie polega na podawaniu leków (klasycznych leków p. grzybiczych i homeopatii) w odpowiednim schemacie i przy wsparciu odpowiedniej diety. Przy ścisłym stosowaniu zaleceń gwarantuję pozbycie się niechcianego lokatora.

Poleć forum