reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cassidy40

czy faktycznie jestem w ciąży

  • Tak

    Głosów: 0 0,0%
  • Lub nie

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    0
  • Ankieta zamknięta .
Dołączył(a)
10 Maj 2018
Postów
5
Witam was dziewczyny 3 miesiące temu poraniłam pierwszą ciąże teraz z mężem staramy się o dziecko znowu mam przeczucie że jestem w ciąży potrzebuje waszej porady czy faktycznie jestem w ciąży 3 tygodnie Zw będzie 4 tygodnie męczy zapachy drażnią , ciągle mam mdłości aż wymiotować mi się chce , ciągle jestem senna jak bym czuła brak energii w sobie oraz dużo pije wody bo czuje sucho w gardle Aa przyokazji środę idę środę do ginekologa czy to jest możliwe jestem w ciąży proszę odpowiedzieć na to pytanie będę wdzięczna pozdrawiam
 
reklama
Pytań takich pojawia się tutaj mnóstwo. Dlaczego nie zrobisz testu albo bety? My tutaj nie wróżki, zeby Ci powiedzieć tak lub nie.
Jeżeli jest to wczesna ciąża to lekarz i tak nic nie zobaczy na usg. Zrób najpierw betę i jeżeli wyjdzie pozytywna to umów się do ginekologa za 2-3 tygodnie.
 
Do góry