reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Castagnus

Anka9999

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Październik 2020
Postów
16
Hej dziewczyny. Zaczelam pierwszy cykl z niepokalankiem ponieważ moje piersi przed miesiaczka byly tak bolesne wiec postanowilam sprobowac z castagnusem. Myslalam ze to przejdzie i beda mniej bolesne ale sie grubo pomylilam jestem obecnie po owulacji a moje piersi bola dwa razy bardziej. I tu moje pytanie czy któraś z was tak miala???
 
reklama
A bierzesz odpowiednią dawkę? Badałaś prolaktynę?
Ja akurat brałam na plemienia przed @ i mi pomogło.
 
Biore jedna tabletke rano. Niestety nie badalam a wiem powinnam. Myslalam ze to pomoze znajoma bardzo chwalila wiec myslalam ze i u mnie da rade skutek byl odwrotny. Malo tego zawsze bolaly mnie przed samym okresem a teraz juz po owulacji i nie wiem odstawic brac dalej. Zglupialam i szybko pozalowalam tego ze zaczelam go brac
 
70 kg wiem powinnam brac dwie tabletki ale czy po dwoch nie bylo by jeszcze gorzej? Skoro po jednej takie cuda
 
Nie wiem - ja bym skonsultowała z ginem. Mi zalecił przy wadze 62kg brać jedną.
Moim zdaniem przy 70kg to już trzeba brać dwie. I pamiętać, by przyjmować je rano.
 
Tak przyjmuje rano. Straszna glupote palnęłam z tymi tabletkami znajoma mi nagadala ze to pomoze ze ziolowe ze nie zaszkodą a tu takie rzeczy. I nie wiedziec czemu skutek mialy odwrotny. Dlatego napisałam tutaj ze moze ktoras miala podobnie. Chyba zakoncze branie z tym pierwszym opakowaniem i juz nigdy więcej nie dam sie nabrac
 
Takie miały byc zbawienne. Na necie bylo duzo pozytywnych opinni. Chyba jestem jakims wyjatkiem na ktory nie działają
 
Ja myślę, że teraz możesz więcej szkody narobić ich nie biorąc.
Z tego co pamiętam, to trzeba brać je 90 dni - i ja bym zgodnie z ulotką brała 2 tabletki.
Możesz sobie zbadać prolaktynę i progesteron teraz - najlepiej 7 dni po owu (ok 21dc przy cyklach 28-dniowych).
 
reklama
Do góry