reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Castangus- pryszcze, tycie i ból piersi..

Dołączył(a)
27 Październik 2019
Postów
10
Hej dziewczyny. Przekopałam forum, ale nie do końca znalazłam odpowiedź na moje pytanie. W połowie kwietnia byłam u ginekologa i poskarżyłam się na ból podbrzusza, który towarzyszył mi praktycznie cały cykl. Nie był to silny ból, ale taki bardziej "wkurzający". Badania, wszystko w normie, więc Pani doktor zaleciła mi castangus. Po 10 latach we wrześniu 2019 roku odstawiłam tabletki anty. Nie zabezpieczamy się z partnerem, nie mamy ciśnienia ale bardzo cieszylibyśmy się gdyby pojawił się dzidziuś. Do rzeczy!

Pierwszą tabletkę wzięłam 17 kwietnia, w połowie cyklu, gdyż usłyszałam od lekarki'-kupić i przyjmować.

Od tamtej pory bóle podbrzusza minęły, lecz od kilku dni pojawił się silny ból piersi, są ogromne. Od 10 dni koszmarny wysyp pryszczy na twarzy (nie miałam z tym nigdy problemt0, przed okresem jeden lub dwa sporadycznie się pojawiały) i od tego 17 kwietnia przytyłam ponad 3 kg. Czuję się okropnie jak patrzę na siebie w lustrze. Jestem 4 dni przed okresem. Powiedzcie proszę, czy to możliwe że castangus jak namieszał?
 
reklama
Wydaje mi się, że jest to możliwe. Niepokalanek ma wpływ na gospodarkę hormonalną, koleżance całkowicie rozregulował cykle.
 
Do góry