reklama

Casting dla dzieci?

Temat na forum 'Miejsca przyjazne dzieciom' rozpoczęty przez Jowita35, 4 Luty 2010.

1. Jowita35

Jowita35 Początkująca w BB

Co myślicie o castingach dla dzieci do reklam czy filmów?..Jestem z Krakowa, a niestety wiem , że wszystko kręci się we Warszawie....ale czy gdzieś właśnie w Krk są jakieś organizowane castingi? Poszukałam już w internecie, i chyba zacznę chodzić na takie castingi, a może się uda? Mój Piotruś ma dopiero 3 lata...ale takie dzieci, tzn. w takim wieku też są poszukiwane, dlatego uważam i namawiam każdą mamę na pójście i spróbowanie...czemu nie?..a może chowacie małą gwiazdkę?:-)

2. Sebix

Sebix Początkująca w BB

Widziałem serwisy agencji reklamowych w internecie z dzieciakami - zazwyczaj duże firmy poszukujące modeli zgłasza się właśnie do takich agencji (lub przegląda zasoby tej firmy)
    Wejdź tutaj Dzieci do reklamy, teledysków, filmów, seriali, promocji – bo każde dziecko ma szansę zaistnieć w świecie reklamy! Agencja modeli - dziecko do wynajęcia - jest pobierana opłata aktywacyjna w wysokości 35 zł - a myślę że dajesz szansę dziecku aby jakaś firma je znalazła

Pozdrawiam

3. reklama
  4. misio123

misio123 Fanka BB :)

ja bym w to nie wierzyła moja córka była w podobnej galerii rok i nawet nie dostała zaproszenia od nich na casting.Zrobili tylko płatne portfolio.

5. aga_bb2

aga_bb2 Fanka BB :)

mieszkam w Warszawie przy wytwórni filmów, i kiedyś z ciekawości poszłam z małym na taki casting. Może jest jakaś szansa, ale najpierw zedrą z Ciebie za profesjonalne portfolio (tu chcieli 500 zł), a potem się odezwą lub nie. Nie wiem jak ze starszymi dziećmi, ale sądzę, że dla rocznych-dwuletnich maluchów to żadna frajda.

6. Stopi69

Stopi69 Lipcowe mamy'09

Ja swego czasu duzo pracowalam w tej branzy glownie z doroslymi, ale dzieci tez poszukiwalam do reklam, gazetek itp...
    Najwazniesza sprawa jesli ktos , jakas pseudo agencja kaze zrobic portfolio i za nie zaplacic, czy wniesc jakas oplate to jest oszustwo!!! zdzieranie kasy, nieuczciwe firmy!!!!

Jesli agnecja jest zainteresowana jakims dzieckiem to cyknie mu kilka zdjec na wlasny koszt tylko po to,zeby wrzucic na strone agencji, miec u siebie w zbiorze. czasem ladne dobre zdjecia zrobione przez rodzica w zupelnosci wystarcza.

Szukajcie sprawdzonych uczciwych agencji, cenionych na rynku, a nie pseudo agencji :-)

7. Desert_Rose

Desert_Rose Zaciekawiona BB

A ja płaciłam za portfolio 450 zl i 2 tygodnie po, moje dziewczynki zagrały w reklamie Lay's :) Trzeba próbować, bez próbowania nic nie ma!

8. Elektryk

Elektryk Początkująca w BB

To tylko potwierdza to co pisze Stopi69. Prawdziwa agencja nie bierze kasy za zdjęcia. No chyba że to agencja reklamowa dla warszawkich matek co naiwnie wierzą że ja dadzą 500 zł za kilka fotek to się posypią kontrakty do podpisania.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZjVPOtrbPkA

9. glitter_mama

glitter_mama Zaciekawiona BB

Dwie z moich znajomych zamieściły dzieci w reklamach, ale nie pamiętam czy korzystały z agencji. Jedna ze znajomych nawet sama się na reklamie znalazła (jakieś pieluszki czy coś w tym stylu). Druga z kolei w reklamie kablówki i tu już była lekka skucha - jej dzieciak ma dosyć ciemną cerę a potem okazało się, że reklama podkreśla pewne stereotypy rasowe i średnio to wyszło - także trzeba uważać, w co się dziecko pakuje. Dla mnie dzieci w reklamach to temat trochę kontrowersyjny. Póki to są bobasy i nikt ich w przyszłości nie rozpozna to ok, ale później... sama nie wiem.

10. reklama
  11. Natka81

Natka81 Początkująca w BB

Powinnaś spróbować i zobaczyć czy synkowi to odpowiada. Jak nie będzie to dla niego zabawą to bym odpuściła i spróbowała np za rok..Najważniejsze jest zdrowe i racjonalne podejści. Teraz dookoła wszędzie pełno rodziców z niespełnionymi ambicjami, do których realizacji zmuszają swoje dzieci:/

12. tosziba

tosziba Aktywna w BB

Można zacząć od grup taneczno-myzucznych typu Fasolinki Fasolinki | zespół dziecięcy . Dzieci te dużo występują, nagrywają płyty itd. I nie ma tutaj wiele wspólnego z reklamami , a raczej z rozwijaniem talentów muzycznych. Teraz akurat są nowe castingi, warto się wokół tego pokręcić

Poleć forum