reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

casualplay S4 proszę o opinie

dzieki za fajne rady - ja też zaczełam od przekładanej rączki:) no i od wagi bo na 3 piętro ciężko bedzie go wnosić! i teraz to juz mam pełną zadyme... nie wiem o co chodzi. Oglądam i ogladam i mam coraz wiecej wątpliwości...
a urodzi sie dziweczynka - 2 lekarzy to potwierdziło więc chyba tak bedzie. A masz racje mam zapędy do kupowania bo to takie miłe...
Chyba jeszcze raz obejrzę to s4 - żeby była chociaż mozliowśc przełożenia kierunku jazdy.... to mnie tez martwi;
Dzisiaj w internecie widziałam Emmaljunga City Cerox - fajny ale troche cięzki i drogi...

pozdrawiam, miłych spacerków z synkiem:)
 
reklama
wiesz ta raczka to wcale nie bedzie ci tak potrzebna bo na razie bedziesz chodzic z gondola wiec i tak bedziesz widziala dziecko a powniej w spacerowce zawsze mozesz zerkac albo prowadzic wozek tylem do kierunku jazdy,
jedynym rozwiazaniem sa wozki typu quinny, mutsy gdzie nie raczka sie przeklada ale siedzisko(w quinny w modelu buzz, mutsy -wszystkie)
wagowo to raczej quinny z tych wszystkich jest najlzejszy i malo miejsca po zlozeniu zajmuje. ja nie mialam problemu z waga bo mieszkam w wiezowcu i bylo mi to obojetne ale fakt zeby byl najlzejszy to musialabys kupic na piankowych kolkach nie na pompowanych(nie polecam piankowych)
odwiedzalas moze strone bobowozki? tam sa wszystkie modele, podane wymiary, dodatki, waga,
ja tak robilam tzn, upatrzylam sobie wozek i szlam do sklepu go ogladac jak bylo cos nie tak to spowrotem na strone i od nowa szukanie.

to super ze dziewczynka, gratuluje córy(ja tak bardzo chcialam dziewczynke a tu psikus i chlopak)ale nie zamienilabym na 100 najpiekniejszych dziewczynek
caluje i powodzenia w szukaniu
najwazniejsze zebys nie zalowala zakupu, jak cos to pytaj zawsze odpowiem na tyle na ile umiem
 
ja jezdzilam tym wozeczkiem juz w ziemie :) i nawet wtedy rewelacyjnie sie sprawdzal.moim zdaniem jedyny minus to wlansie brak kieszeni ale uzywamy do tego budy bo chodzi w dwie strony takw iec pakujemy np jakies podreczne papu i picku pieluchy itd tam i skladamy do siebie:) nic nie widac a miejsce dodatkowe!
waga jak na taki wozek moze byc.wnosze na 6 pietro z rocznym dzieckiem jak ide do mamy i mam mase bagarzy itd.
co do kosza troche sie nie zgodze...fakt wyglada na malo pojemny , ale jak sie czlowiek nauczy to moze duuuuzo spakowac! my normalnei chodzimy na zakupy mega wielkie raz w tygodniu i wszystko w wozku lub na miescimy:)
 
ja poradzilam sobie bez kieszonki i dodaje, ze bez uzycia torby do wozka.
kupilam w sklepie sportowym nerke( saszetke, ktora zapina sie na biodrach) i zamontowalam ja na kieronicy wozka. dzieki temu chowam tam najpotrzebniejsze dla mnie rzeczy9 portfel, klucze, chrupki dla dzidzi, itp.)
torba jest duza i biorac tylko butelke z piciem czy jakies przekaski nie potrzebna jest taka duza rzecz przy wozku.
coprawda koszt nerki byl taki jak torby(oczywiscie nie oryginalnej) ale wole to niz "prawie walizke",
co do kosza to faktycznie tylko na pierwszy rzut oka jest maly ale miesci sie duzo.
ja czesto jezdze poza miasto do lasu na spacery i wozek sprawdza sie super, rowniez do wnoszenia jest lekki i poreczny.
 
proszę się dobrze zastanowić, ja mam ten wózek już ponad rok z tego pół roku w reklamacji. Nawet obecnie jest również w reklamacji.kiepska konstrukcja,wózek ściąga na prawo, serwis mnie lekceważy. odradzam on tylko ładnie wygląda:no:
 
Jestem użytkownikiem wózka CASUALPLAY S4 od 7 miesięcy. I.... po tym czasie użytkowania mogę wymienić zarówno kilka WAD, jak i ZALET.
Wózek ma kilka wad, które pojawiają się praktycznie w każdej "sztuce" (wiem to po konsultacjach ze znajomymi oraz z przypadkowo spotkanymi na spacerze matkami).
- Przy pierwszym pompowaniu kół rozwaliła nam się pompka. Mało ważne, ale cóż...
- Bardzo głośno składa się i rozkłada buda w spacerówce - i to jest niestety wielki :"ból" :wściekła/y: (w gondoli ten mechanizm jest praktycznie niesłyszalny).
- Wiele części w wózku jest plastikowych, jak np. mechanizm blokowania przedniego koła - przy mniej więcej czwartym użyciu zablokowania połamał się. Sprawa ma się podobnie z chowaniem koła przy składaniu wózka. Na szczęście mam uzdolnionego mężusia i naprawił mi te usterki.
- I jeszcze jedna wada (przy moim wózku nie było z tym problemu, ale 2 moje koleżanki z tego powodu zareklamowały wózek). Bardzo ciężko działa hamulec nożny.
- Przydała by się również jakaś kieszonka, gdzie możnaby było upchnąć chociażby telefon czy klucze.
Ale na szczęście ma również duuuzooo zalet.
+ Przede wszystkim to wygodna, duża spacerówka i (co jest ważne) ma płynną regulację oparcia i do pozycji praktycznie leżącej - b. przydatne gdy Niunia śpi.
+ Kosz też nie jest najmniejszych rozmiarów.
+ Duże popmowane koła faktycznie amortyzują wstrząsy (pod warunkiem, że nie są za mocno napompowane).
Jeśli chodzi o gondolę, to jest fajowa, tyle, że nie za duża. Nasza Niunia urodziła się w drugiej połowie kwietnia, więc nie była opatulona w zimowe spiworki. Ale i tak jeździła w gondoli tylko 3 m-ce (bo zaczęło się jej nudzić i trza było przenieść się do spacerówki na leżąco). Ale nie polecam gondoli na okres zimowy - zbyt ciasno będzie dzieciaczkowi w zimowych ubrankach.
I to by było na tyle.....
PODSUMOWUJĄC - mimo tych niektórych wad - WARTO KUPIĆ!! :-)
 
Jestem po wizycie w sklepie, gdzie zmaltretowałam Panią chyba wszystkimi możliwymi pytaniami na temat S4
Jestem pod dużym wrażniem tego wózka i chyba wkońcu znalałam swój prawie ideał. Podoba mi się bardzo fotelik Play, który można rozkładać na płasko :-)
 
Casualplay S4 użytkuję od listopada 2007 i w pełni popieram opinie Kate_PS, jest to wózek z zaletami i wadami,ale w każdym wózku znajdą się jakieś wady to jest nieuniknione. Może zacznę od wad :
Gondolka- jest bardzo wąska i dziękuję, że mamy zimę taką jaką mamy( jest jak na tą porę bardzo ciepło) a chodzi mi konkretnie o to,że gondolka jest nieprzemyślana i
dziecko ma w niej bardzo ciasno a jeszcze jak jest ubrane w kombinezon:no2: a już w ogóle nie wyobrażam sobie jakby miał dojść jakiś śpiworek to byłaby po prostu tragedia.Także nie radze kupować gondolki na okres zimowy!!!!!!!!
Koła zepsuła mi się blokada przedniego koła, na dodatek nie działa tylni hamulec, ale jak zauważyłam jest to chyba mankament tych wózków, na dodatek pompka też nie spełnia swojej funkcji( podczas pompowania schodzi powietrze) i żeby napompować koła muszę iść do stacji CPN i prosić panów o pomoc:no:.
Acha i jeszcze jedna wada -podczas jazdy ściąga mi wózek na lewą stronę.
A teraz może zalety:
Fajne
duże pompowane koła,
Kosz na zakupy -super sprawa,bardzo pojemny :tak:
Duża spacerówka,chociaż jeszcze jej nie użytkuje, ale jak tylko zacznę to na pewno napiszę wrażenia.
Podsumowując wózek S4 ,nie mogę do końca powiedzieć ze jestem z niego super zadowolona,natomiast mój mąż strasznie na niego narzeka, ale nie widziałam jeszcze wózka który nie miałby wad.Ale wydając na niego ponad 2 tys.oczekujemy więcej niż tylko ładnego wyglądu,a tego nie można mu zarzucić,bo wizualnie wózek prezentuje się bardzo ładnie.POZDRAWIAM
 
Witam
Ja użytkuje wózek Casualplay S4 od roku. Do tej pory mimu kilku wad byłam bardzo zadowolona. Zakupiłam wózek bez gondoli i moja niunia jeździ w nim od 5 miesiąca życia z tego względu dużym minusem dla mnie był brak przekładanej rączki. Tak jak wcześniej dziewczyny pisały po paru miesiącach przestał działać mi hamulec nożny i blokada przedniego koła ale okazało się, że to przez brak odpowiedniej konserwacji, ponieważ po przeczyszczeniu wszystko zaczęło działać "jak nowe". Problem pojawił się tydzień temu kiedy to moje dziecko (11 kg) stanęło na rurce na której przymocowany jest koszyk na zakupy i rurka odpadła. Gwarancja nam się skończyła a sami dokładnie nie wiemy jak to naprawić. Boczne rurki są w środku plastikowe a tylko cieniutka warstwa na zewnątrz to chyba ?aluminium? a rurka która odpadła jest w środku pusta więc ani przykleić ani przyspawać. Tak więc moje zadowolenie z wózka który do tanich nie należy prysło. Wogóle nie spodziewałam się po tym wózku takiej usterki. Mój starszy syn miał zwykły tani wózek, który był praktycznie niezniszczalny (fakt, że komfort prowadzenia jest nieporównywalny) no ale to może mój pech. Gdyby nie ta usterka polecałabym wózek bo wad ma mało ale za takie pieniądze takie zdażenia jak odpadnięcie lub odłamanie się elementu nie powinno mieć moim zdaniem miejsca. :no::no::no::no::no:
 
reklama
Ja Zakupilam Wozek Casualplay Vintage.niestety Po 1,5 Użytkowania Poprzecierał Sie Material Na Gondoli Z Czego Nastepnie Powstaly Dziury.przyczyna Tego Byl Zbyt Waski Stelaz.odwiozlam Wozek Do Reklamacji,ktory Nastepnie Wyslano Do Dystrybutora Wozkow Do Poznania.firma Ta Robi Sobie Kpiny Z Ludzi.wymienili Mi Material A Stelaza Nawet Nie Ruszyli.w Trakcie Rozmowy Z Dystrybutorem Uslyszalam Ze Mam Sobie Sama Odgiac Stelaz(wozek Kosztowal 1650zl!!!)nie Odebralam Wozka Z Reklamacji.po 2 Reklamacji Wozek Dotarl Do Mnie W Oplakanym Stanie:porysowany,material Na Gondoli Nadal Ten Sam Obszarpany.ponownie Zostawilam Wozek W Sklepie.po 3 Reklamacji Odebralam Wozek W Tak Samo Zlym Stanie,bez Kilku Czesci(folii Przeciwdeszczowej, Oczraniaczy Na Szalki Do Spacerowki).dystrybutor Rzekomo Powolal Rzeczoznawce Ktory Stwierdzil,ze Wozek Byl Uzywany 4 Miesiace (nadmieniam Iz Wozek Kupilam W E Wrzesniu A Dziecko Urodzilam W Listopadzie; W Trakcier Reklamacji Corka Miala Nie Cale 3 Miesiace).jakby Bylo Malo Na Reklamacji Widnial Napis,ze Jesli Kolejny Raz Oddam Wozek Do Reklamacji Bede Pokrywac Koszty Transportu. Odebralam Wozek I Uzywam Go Nadal,ale Po Kolejnym Miesiacu Uzytkowania Go Material Z Now Sie Zaczyna Przecierac.sprawe Skierowalam Do Sadu Konsumenckiego.na Dodatek Gwarancji Na Wozek Udzielaja Na Rok,a Nie Na 2 Lata Jak Stanowi Prawo.nie Kupujcie Wozkow Z Tej Firmy!!!byc Moze Tylko Ja Trafilam Na Jakis Felerny,ale Z Dystrybutorem Nie Warto Nawet Rozmawiac!!! A Na Dodatek Gondola Jest Bardzo Waska I Troche Krotka Przyznam,a Spacerowka Nie Rozklada Sie Na Plasko!!! Zastanowcie Sie Bardzo Nad Kupnem Czegokolwiek Z Tej Firmy!!!
 
Do góry