reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

casualplay S4 proszę o opinie

DO ANA 77

calkowicie Zgadzam Sie Z Opinia,ja Mam Wozek Vintage I Byl Juz W 3 Reklamacjach A Material Na Gondoli Znow Sie Przeciera.sprawe Skierowalam Do Sadu Konsumenckiego I Radze To Samo,bo Dystrybutor Z Poznania Robi Sobe Kpiny Z Ludzi !!!
 
reklama
ja mam inny problem
po ok 4 miesiacach przetarla sie buda w spacerowce, poniewaz jest jakis blad w konstrukcji i przy skladaniu wozka buda trze o chwytacz linki hamulca, przednie kolo(chyba lewe) tak sie zatarlo ze nawet wd40 nie dalo rady
oddalam wozek do reklamacji i bude wymienili na nowa ale nie naprawili bledu przez ktory ta buda sie dziurawi
kola naoliwili ale mialam nadzieje ze wymienia lożyska
czekalam tydzien i wozek dalej sluzy jak nowy
mnie sie blokada z przodu nie zepsula bo nie uzywam
a co do hamulca to jest ok
najbardziej wkurzaja mnie lożyska bo strasznie piach do nich wchodzi i trzeszcza kola
tak poza tym to mam juz go rok i jestem bardzo zadowolona
kazdy wozek ma zalety i wady, ale s4 ma malo tych drugich
zycze mniej reklamacji i przyjemnych spacerów
oraz zdrówka dla wszystkich
 
- Przydała by się również jakaś kieszonka, gdzie możnaby było upchnąć chociażby telefon czy klucze.
- WARTO KUPIĆ!! :-)

jak juz pisalam,jest na to rada
ja kupilam w sklepie sportowym, nerke tzn. saszetke na biodra, i zaczepilam wokol kierownicy i jest to suer sprawa
wszystkie podreczne rzeczy tam chowam
 
Witam, jak wczesniej pisalam zameczalam Pania w sklepie i wkoncu kupiłam ten wozek. Kocham go miloscia niezmienna i nie zamienilabym go na zaden inny :-)
Moj synus ma 10m-cy i od 6 miesiaca jezdzimy w spacerowce.
Gondola sluzyla nam bardzo dobrze, jest dluga, moze nie za szeroka, ale spisala sie na medal. Budka chodzila ciuchutko i nie bylo z nia zadnego problemu.
W srodku jest wkladka dla malego dziecka, zeby głowka mu nie latała na boki i dodatkowo pas zabezpieczajacy.
Spacerowka tez bez zarzutu. Nie moge sie do niczego przyczepic :-)
Buda chodzi ciuchutko, (ktos wyzej pisal, ze glosno sie sklada-dziwne), pasek do regulacji oparcia jak dla mnie jest rewelacyjny. Jak maly usypia to plynnym ruchem opuszczam go na dol i to samo w druga strone, moimo ze moj synus wazy 12kg nie sprawia nam to klopotu.
Po złozeniu nie jest wcale taki duzy, miescil sie bez problemu do bagaznika.
Ma swietna amortyzacje i widac jak wozek płynie po nierownosciach.
Jedynie do dzisiaj nie umiem obslugiwac noznego hamulca :-D
No za chiny nie umiem go wcisnac, zawsze mi sie cos tam ciezko chodzi (jedyny minus, bo zaraz wyjdzie ze wozek jest jezdzacym idealem):-).
Jak mialabym kupowac jeszcze raz wozek kupilabym ten sam.
Zostaje napewno dla 2 dziecka

Teraz czaję się na lato na spacerowke Citta tez Casualplay :tak:
Mozna do niej wpiac gondole i fotelik od S4, wiec przyda sie na szybkie wypady.
\
To tyle bo mi niezłe sprawozdanie wyszło :p
 
uzywam wozka caualplay juz ponad trzy lata ( dwojka dzieci) i jestem z niego bardzo zadowolona. spacerowka jest bardzo szeroka i kladzie sie do pozycji prawie 180 stopni, bardzo wygodna dla dziecka. poza tym firma oferuje w swej sprzedazy wiele dodatkowych akcesoriow, co nie jest bez znaczenia. ja na przyklad skorzystalam z platformy dla starszego dziecka- rewelacyjny pomysl, parasolki, bazy do fotelika oraz torby. ogolnie wozek i akcesoria wykonane z wysokiej jakosci materialow i z nowoczesnym designem. uprana torba czy wkladka do spacerowki schnie bardzo szybko. jedynym minusem wozka jest chyba jego waga, ale tak na prawde wszystkie dobre wozki z pompowanymi kolami nie sa lekkie poza tym dzieki takiej wadze wozek nie przewraca sie nawet jesli zawiesze na nim kilka siatek z zakupami. ja nie kupowalam gondoli jedynie fotelik, ktory montowalam na stelarzu wozka-. zarownao fotelik jak i gondola sluza przez bardzo krotki,czas wiec uznalismy, ze nie warto kupowac obu. Poza tym bardzo wygodnym jest gdy dzidzia zasnie w foteliku nie przekladac jej do gondoli lub odwrotnie.
 
Do góry