reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Catering dla dziecka

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Sama korzystam z diety pudełkowej i mój dostawca jedzonka zaproponował, że może też robić 2 śniadania dla dzieci. Co wieczór dostarczane byłoby pudełko z jedzeniem an drugim dzień - jakieś musy, kanapki, kanapeczki z wodą, sokiem i owocem. Skorzystałybyście z takiego rozwiązania?

reklama
Rozwiązania
0
Ja nie. Po co? Ja dbam o to, co moje dzieci jedzą - muszę być w 100% pewna, co to za jedzenie, skąd pochodzi itd.

Ewarut

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Sama korzystam z diety pudełkowej i mój dostawca jedzonka zaproponował, że może też robić 2 śniadania dla dzieci. Co wieczór dostarczane byłoby pudełko z jedzeniem an drugim dzień - jakieś musy, kanapki, kanapeczki z wodą, sokiem i owocem. Skorzystałybyście z takiego rozwiązania?
To chyba już można nazwać lenistwem. Jak własnemu dziecku nie chce się przygotować jedzenia. Sorry ale dla mnie odpada.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Elamama

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
To nie dla mnie.Ale jak kto woli. Tylko nie wiem czy to dobry przykład dla dzieci

Bartek 24.02.2008
Asia 06.06.2017

Rozwiązania
0
ja bym nie skorzystała, jeśli chodzi o catering na jakąś imprezę dla dzieci, to nie ma problemu, w końcu to mniej pracy dla mamy ;) ale to od święta, na co dzień wolę sama przygotować jedzenie, bo jak robię kanapki dla siebie do pracy to przecież mogę zrobić dwie więcej dla dziecka, to żaden problem :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry