reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cc, łyżeczkowanie, długie krwawienie

Rakel

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
51
Hej, może ktoś miał podobną sytuację. Jestem 15 tyg po cesarskim cięciu. Po 6 tyg byłam na kontroli, ginekolog stwierdził że wszystko ok. Jednak potem znowu zaczęłam krwawić, miałam zawroty głowy i ból brzucha. Udało mi się jakoś znowu wcisnąć na wizytę i okazało się że najprawdopodobniej zostawiono kawałek łożyska. 30 maja byłam na zabiegu łyżeczkowania. Po zabiegu krwawilam przez kilka dni i przestałam. Już byłam pewna że w końcu wszystko ok, ale od 3 dni znowu krwawię i to tak konkretnie... Jestem 15 tyg po porodzie i właściwie cały czas krwawię, już mam dosyć. Do lekarza się teraz nie dostanę. Miał ktoś taką sytuację? Ile czasu powinnam krwawić po łyżeczkowaniu?
 
reklama
Hej, nie miałam co prawda zabiegu czyszczenia, ale miałam 10 maja ubiegłego roku cc. Połóg z krwawieniem i plamienia trwał 8 tygodni, po kontroli u lekarza wszystko było ok. Macica czysta i prawie obkurczona. Karmiłam cały czas tylko piersią i mimo tego w terminie, w którym powinnam dostać miesiączka ją dostałam. Była bardzo obfita, lało się jak z kranu. Bałam się, że to krwotok ale mój lekarz mówił, że jeżeli nie ma innych objawów( np. silny ból) A liczba podpasek nie przekracza 6 to najpewniej miesiączka. I tak też było. Jeśli jednak coś Cię niepokoi to podjedź na IP dla świętego spokoju, ale może być tak, że już zaczęłaś miesiączkować:-*
 
Do góry