reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cc przez łożysko do dziecka - czy ktoś tak miał? Łożysko nisko na przedniej ścianie.

Będzie dobrze :) jeśli cc jest planowane, to będziesz miała najlepszą ekipę :)

tutaj nie paniujemy sobie :) chyba :)

dzień przed rozmowa z anestezjologiem, wszystko wyjaśni, pielęgniarki powiedzą, co i jak w dniu cc. Znieczulenie w kręgosłup jest lepsze dla organizmu, ale może można prosić o ogólne... Powodzenia :) kiedy termin?
Chyba 10 września jeśli nic złego się nie będzie dziać bo leżę od ponad 2 miesięcy.
Dzięki za dobre słowa!!!
 
reklama
Witam.
Mam łożysko przodujące ułożone na przedniej ścianie. Lekarz musi się przedostać do dziecka przez łożysko. Czy ktoś miał takie CC? Okropnie się boję. W ogóle się boje CC a co dopiero takiego.
Niektóre panie piszą też, że czuły dotyk przy cięciu, a większość koleżanek mi mówi, że nic nie czuły. Jestem przerażona. Chyba dostanę zawału.
Witaj, ja miałam łożysko przodujace w poprzedniej ciąży, synek był jeszcze ułożony pośladkowo więc wskazanie do cc było. Nic się martw, żadnego bolu czuć nie będziesz, jedynie co czułam to że coś tam robią, ale genarnie głupiego Jasia chyba też dostałam i nie myślałam o tym wogole co oni tam robią, ale naprawdę zero bolu [emoji16]także się nie martw na zapas [emoji16]
 
Witam, moją przypadłością od początku ciąży było łożysko przodujące przez co naturalny poród nie był brany pod uwagę. Czy się bałam? tak ponieważ to było moje pierwsze cc w życiu i obcym kraju. Jestem już po, opiekę w szpitalu miałam bardzo dobrą położne zajmowały się mną jak własną córką, bardzo się cieszę że rodziłam w Holandii, a nie w Polsce. Synek jest zdrowym wcześniakiem, rozwija się dobrze a ja bardzo szybko dochodzę do formy i zalecam dużo snu kobietom które jeszcze są przed cc, ponieważ gojenie się ran w okresie połogu będzie łatwiejszy do zniesienia wierzcie mi :)
Pozdrawiam
 
Do góry