reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CC szpital Ujastek Kraków

Dokładnie to psycholog kliniczny, ja mam adhd i jestem w spektrum, nie chodzę na żadne terapie, ale psn jest tak nieprzewidywalny, że umarlabym ze strachu i popadła w nerwice, jakbym nie miała planowego ciecia. Mialam coś tego typu wpisane w zaświadczeniu, że potrzebuję spokoju i stałego planu. Najlepiej idź do tej pani ginekolog, jest bardzo pomocna i wszystko wyjaśni. :)
Dziękuje za odpowiedź, mam nadzieje, że szpitale serio biorą to pod uwagę, nawet jak zacznie się rodzić przed terminem zaplanowanego CC. Nerwicę już mam, na dodatek odstawiłam leki na czas ciąży, więc mam niezły kocioł sama ze sobą.
 
reklama
Dziękuje za odpowiedź, mam nadzieje, że szpitale serio biorą to pod uwagę, nawet jak zacznie się rodzić przed terminem zaplanowanego CC. Nerwicę już mam, na dodatek odstawiłam leki na czas ciąży, więc mam niezły kocioł sama ze sobą.
Dlatego ja chodziłam do tej pani doktor, jak już mialam zaświadczenie od psychologa i je dostarczyłam, bylam umówiona w szpitalu po skierowanie na cięcie, ale miałam tez informacje, że jak się zacznie coś wcześniej, to ktoś wykona cięcie.
 
Do góry