reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CC w Ujastku

Dołączył(a)
28 Maj 2013
Postów
3
Witam mamuski. Jestem w 20 tc, mam wskazania do cesarki ze wzgledu na poważną wadę kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Chciałabym mieć cesarkę w Ujastku, ale nie wiem jak do sprawy podejść. Chodzę prywatnie do lekarza, który nic wspólnego z tym szpitalem nie ma. Czy mogę normalnie rejestrować sie do cc w Ujastku? kiedy powinnam to zrobić - ile wcześniej? Czy jeśli pójde tam do szkoły rodzenia to wystarczy, czy lepiej na koniec iść na wizytę do lekarza z tego szpitala? Jak stoi sprawa z położnymi - czy warto dać coś do kieszonki? jeśli tak to ile? będę wdzięczna za odpowiedzi
 
reklama
Witam mamuski. Jestem w 20 tc, mam wskazania do cesarki ze wzgledu na poważną wadę kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Chciałabym mieć cesarkę w Ujastku, ale nie wiem jak do sprawy podejść. Chodzę prywatnie do lekarza, który nic wspólnego z tym szpitalem nie ma. Czy mogę normalnie rejestrować sie do cc w Ujastku? kiedy powinnam to zrobić - ile wo i zobaczymy..cześniej? Czy jeśli pójde tam do szkoły rodzenia to wystarczy, czy lepiej na koniec iść na wizytę do lekarza z tego szpitala? Jak stoi sprawa z położnymi - czy warto dać coś do kieszonki? jeśli tak to ile? będę wdzięczna za odpowiedzi



hej, nie wiem czym to idzie widzisz moja gin tez nie ma nic wspolnego z ujastkiem wypisala mi skierowanie na cc poczym na konsult. jednak stwierdzil ordynat. ze nie wedzi problemu, mam miec jeszcze jedna wizyte u niego i zobaczymy.. szczerze nastawilam sie na cc i od wczoraj o niczym innym nie moge myslec ani sie na niczym skupic...:-( jesli chodzi o pielegniarki i polozne to bardzo mile i sympatyczne i ja wczesniej nie bede nic placic, ewentualnie potem jesli bedzie super to jakis prezent narazie mam inne zmartwienia nie wiem znajoma mowi zebym szla na konsultacje jeszcze do innego szpitala ze to sie nie miesci w glowie 2 sprzeczne decyzje..
 
hej, nie wiem czym to idzie widzisz moja gin tez nie ma nic wspolnego z ujastkiem wypisala mi skierowanie na cc poczym na konsult. jednak stwierdzil ordynat. ze nie wedzi problemu, mam miec jeszcze jedna wizyte u niego i zobaczymy.. szczerze nastawilam sie na cc i od wczoraj o niczym innym nie moge myslec ani sie na niczym skupic...:-( jesli chodzi o pielegniarki i polozne to bardzo mile i sympatyczne i ja wczesniej nie bede nic placic, ewentualnie potem jesli bedzie super to jakis prezent narazie mam inne zmartwienia nie wiem znajoma mowi zebym szla na konsultacje jeszcze do innego szpitala ze to sie nie miesci w glowie 2 sprzeczne decyzje..
i jak ci poszło?
 
Witam

Mam pytanie do dziewczyn, które miały wykonana lub maja mieć cesarskie cięcie, ale bez wskazań lekarskich (jakie sa te wskazania?)- jak sie do tego zabrać? Pytałam o to mojego gina i powiedział ze nie problemu z Rydygierem, ale ja tam nikogo nie znam, boje sie ze suma sumarum i tak każą rodzic sn. Mam dwoje dzieci urodzonych sn i teraz w 3 ciąży zrobię wszystko zeby mieć cc. Proszę o wskazówki.

Pozdrawiam
 
hmmmm z tego co sie orientuje to lekarz prowadzacy moze wystawic zaswiadczenie ze wskazaniemm na cc jesli dziecko jest niewlasciwie ulozone, matka boi sie panicznie porodu siłami naturalnymi, poprzednie porody były przez cc, cukrzyca ciążowa, duża waga dziecka, wahania tętna dziecka, bakterie w organizmie matki, zly stan zdrowia matki lub dziecka, nagle przypadki - np. uszkodzenie wód płodowych, przedwczesne porody itp.
Nie wiem czy w tej chwili któryś ze szpitali wykonuje cc na żądanie. Zeromski na pewno nie.
 
Że tak powiem... za odpowiednią cenę wszystko jest możliwe. Moja koleżanka na Ujastku nawet dzień i godzinę cc mogła sobie wybrać.
 
Jak dobrze zaplacisz to w kazdym szpitaly zrobia cc ba zadanie, w zeromskim takze :) ja zaplacilam duzo, ale panika przed sn byla jeszcze wieksza...
 
reklama
witam ja jestem po cc z powodu braku postępu porodu (meczyłam się 30h) i uwierzcie mi to nic przyjemnego i wszystko bym dała żeby mnie tylko nie cieli!!! cc to wcale nie jest przyjemność... ja się za bardzo wykrwawiłam i musiałam mieć przetaczana krew... po cc dalej miałam silne skurcze porodowe i nic przeciwbólowego nie pomagało. Przez miesiąc bałam się kichnąc, bo przy tej czynnosci miałam wrazenie jakby mi się wszysto rozrywało w środku. Pisze to Wam z uprzejmości, bo cc to nie przyjemność :)
 
Do góry