reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cebula, malina czy apteka czyli jak nie dać się chorobom

Dubeltówka, tylko do wysokiej gorączki nie dopuść, a jak się pojawi to mykaj do lekarza, niech coś zaradzi, ja brałam Bioparox, antybiotyk, który działa miejscowo, spray do gardła...
Ciepłe mleczko, miodek, czosnek, soczek z malin i dużo płynów i będziesz jak nowonarodzona! :-)
Zdrówka zyczę!
 
reklama
dubeltówka to chyba nas razem zmogło. Ja odwołałam wczoraj i dziś wszystkie zajęcia i leżę pod kołderką. Bardzo wysokiej gorączki nie mam, 37,8 a ginka mówiła, że paracetamol dopiero powyżej 38,5. Mam słoik syropu z cebuli, tonę mandarynek, kupiony soczek malinowy i zobaczymy jak bedzie jutro. Jak na razie jestm starsznie słaba.
 
Ewelina28 dzięki;-)

Ja też jestem słaba, ale mam tylko 37 stopni i gardło mnie strasznie boli. Termos z herbatą stoi obok łóżka więc mąż nie musi co chwile biegać i donosić. Traschka w takim razie zdrówka Ci życzę i kurujmy się:-)
 
dziewczyny chialam sie z wami czyms powiedzilic, anuz ktorejs pomoze....otoz zapadlam na jakies paskudne zapalenie zatok, glowa mi pekala i dzis wyczytalam gdzies na forum o pewnym sposobie na zatoki.....siekasz troche cebuli, wkladasz do malego kieliszka i wdychasz raz jedna dziurka do nosa raz druga tak okolo5-10 min. mowie wam rewelacja.....nos drozny a mi ciagle splywa z zatok tak ze nie nadazm tego gowna łykac a to juz jakies 2 godziny od zabiegu:szok: jutro tez zamierzam to powtorzyc
 
Herbatki owocowe można za to bez ograniczeń;) Chodzi o to żeby nie przesadzać z czarną, bo ma teinę, ale ja ze dwie dziennie piję takie zwykłe z cytrynką. Nawet na patologii ciąży do śniadania i kolacji dawali herbatkę, więc bez przesady...
martusia- dzięki za sposób na zatoki- mi też często dokuczają a nie chcę brać tabletek, które i tak mi nigdy nie pomagały. Spróbuję tej cebuli :)
 
Dziewczyny ja mam np. bakterie w moczu lekarz kazał mi pić herbatkę z żurawiny, a ja dodaję żurawinę do herbaty i pije 3 x1 mówie wam.. herbata z cytryną się umywa... gorąco polecam:)
 
reklama
Do góry