reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cebula, malina czy apteka czyli jak nie dać się chorobom

no tak, sinupret jest strasznie drogi a często sie go łyka, ale mnie też kiedyś wyciągnął z choroby. U mnie niby ok, ale od kilku dni głowa tak boli, że nie wiem czy to nie zatoki... Cieszę się, że u Was lepiej:)
 
reklama
Dziewczyny- macie jakieś ekstra metody na ból gardła? Bo moje stosuję od wczoraj i jakoś mnie zawodzą:( Nie chcę się rozchorować- póki co temp nie ma (ale ja nigdy nie mam) i jedynym objawem jest ból gardła.
 
Dziewczyny- macie jakieś ekstra metody na ból gardła? Bo moje stosuję od wczoraj i jakoś mnie zawodzą:( Nie chcę się rozchorować- póki co temp nie ma (ale ja nigdy nie mam) i jedynym objawem jest ból gardła.
ja psikam sobie Antkowym Hascoseptem i pomagał i septolete ze znieczuleniem.gin mi przepisał Bioparox,ale 50 zł to mnie nie stać,no może stać ale szkoda mi było:sorry2:a głowa mnie często boli,mam b.niskie ciśnienie ostatnio
 
Ja również polecam hascosept. Jak dla mnie jest rewelacyjny, jak karmiłam to nim właśniw wyleczyłam ropę na gardle (nie wiem na 100% czy to była angina, bo ona chyba bez antybiotyku nie zejdzie)
 
no to i ja dorzuce metode na gardlo...mialam w tamtym roku straszne problemy wiec przetrzasnelam calego neta, zeby troche znieczulic zułam gozdziki:) i podobno mozna tantum verde, nawet chyba na ulotce napisane ze mozna
 
reklama
Do góry