reklama

Cele i marzenia do spełnienia w 2014 roku

Temat na forum 'Cele i marzenia do spełnienia w 2014r' rozpoczęty przez Bestyja :P, 27 Grudzień 2013.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

2. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

To może ja zacznę :)
    w zeszłym roku moje postanowienie to przebiegnięcie półmaratonu i udało się :tak:

w tym roku jesienią chcę przebiec maraton a w lutym złamać 50 minut na 10 kilometrów :)

3. reklama
  4. Bestyja :P

WoW! niezłe postanowienia i osiągnięcia.
    gratuluję i trzymam kciuki. Ja przyznam.. nienawidzę biegać :-D

wolę rolki i rower.

5. walonienka

walonienka Zaangażowana w BB

plan na ten rok ( jego początek) zrobić prawo jazdy :-)

6. n_ola

n_ola Początkująca w BB

Spędzać jak najwięcej czasu z moim dzieckiem i mężem.

Zacząć ćwiczyć (jak co roku :) )

Pamiętać o sobie - wyznaczać i realizować cele tylko dla siebie.

I patrzeć na świat przez różowe okulary :)

7. Bezdzietna

Bezdzietna Fanka BB :)

A ja ne ten rok jak i na zeszy i jeszcze wczesniejszy planowalam zajsc w ciaze jak wiadomo z marnym skotkiem wiec moze ten rok okaze sie szczesliwszy:confused:

8. brrr85

brrr85 Gość

Po pierwsze chcę zmienić pracę - co może( czyt musi ;-) ) się zrealizować już w tym tygodniu. Czekam na odpowiedź do 10. Trzymajcie kciuki, aby się udało:) I W końcu przymierzam się do zrobienia prawo jazdy, to jeszcze nie jest pewność 100%, ale większa niż dotychczas. Mam tez plan B, dotyczy on dziecka. Mąż się śmieje, że jak nie uda się zmienić pracy to zrobi mi w końcu to dziecko < śmiech> Akurat w naszym przypadku to nie takie proste, ale ważne mieć alternatywę:-) I tak na razie nastawiam się na zmianę pracy. Co do schudnięcia i ćwiczeń to standardowo, jak co roku, chodź tym razem przynajmniej coś zaczęłam robić. Plan był ćwiczenia codziennie. Teraz wiem, że na razie jakoś mi to nie wychodzi i jak uda mi się 3 razy w tygodniu poćwiczyć to będzie super:) Co do schudnięcia to dietę na razie omijam, po prostu zwracam uwagę na to co jem.

9. Bestyja :P

Bezdzietna, mam nadzieję ,ze w niedługim czasie napiszesz do mie z prośba o zmianę nicku :-)

10. reklama
  11. kejtwo

kejtwo Zaciekawiona BB

Na ten rok mam postanowienie podejść i zdać egzamin FCE.
    A drugie to schudnąć 4-5 kg, ale to już sobie od roku obiecuję...

12. bejbi

bejbi Fanka BB :)

Helo:-) trzymam mocne kciuki za Wasze postanowienia, zeby w tym roku sie zrealizowaly. Jak czytalam postanowienia z poprzedniego roku to sie okazalo,ze w 100% je zrealizowalam, tylko zle sformulowalam niektore z nich,i np. zyczylam sobie otworzenia warzywniaka,wiec coz...otworzylam go,ale juz zamknelam,, bo nie udzwignelam,to byl dla mnie za duzy ciezar. W tym roku chcialabym lepiej precyzowac swoje potrzeby, i na przyklad: znalesc optymalny czas na uczenie sie jezyka migowego,bo juz sie na niego zapisalam,tylko nie umiem wygospodarowac na niego czas posrod ,,mojej rebiady" czyli czworki dzieci, moze jakbym nie odwlekala wstawania wczesniejszego to znalazla bym na niego czas,ufam, ze mi sie uda i wczesniej zbierac z lozka tak codziennie, a nie tylko okazyjnie, jak trzeba. No i moze jeszcze pod koniec roku znalesc jakis kurs ortograficzny, bo jestem najprawdopodobniej dyslektyczka,albo niedouczonym przypadkiem i pragne to naprawic. Na ile moje pragnienia zmian zostana wdrazone w moje zycie zalezy ode mnie, sprobuje sobie zaufac, bo co mam za wyjscie. Pozdrawiam, powodzenia.

Poleć forum