reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Celeston zastrzyk na rozwinięcie płucek u dziecka

Sonitka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2019
Postów
17
Witam. Jestem w 31 tygodniu ciąży.. trafiłam do szpitala ze skurczami...dostałam celestone w dwóch dawkach... Chciałam sie dowiedzieć od kogoś czy też ktoś miał podawane takie sterydy? Czy są jakieś skutki uboczne ? ,Bo troszkę się martwię ,chociaż lekarz uspokoja..że to całkiem normalne.. ale mimo wszystko..
 
reklama
reklama
Ja dostawałam te sterydy w 27 tyg w dwóch ciążach. Nie miało to wpływu na wagę dzieci ani nic innego. To ważne na wypadek przedwczesnego porodu. Urodzilam jednak w 39 i 41 tyg.
 
Chciałabym naturalnie ,ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiadomo ,bo coś mój prowadzący twierdzi ,że coś mam wąsko.. także sama jeszcze nie wiem...
Ja też miałam rodzic normalnie ale jednak bezpieczniej było zrobić cesarke bo też miałam jakąś tam niewspolmiernosc porodowa - 3 mam kciuki będzie dobrze :)
 
Do góry