reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cellulitis i rozstępy po ciąży jak sobie radzicie?

reklama
Bo moja koleżanka chodzi na masaże modelująco-antycellulitowe tutaj w Leicester i jest zadowolona. Tzn te masaże są bolesne i nie przyjemne ale pierwsze efekty miała po 5 zabiegach. Teraz kończy pierwszą fazę 10 zabiegów i ma znaczną poprawę. Co wy o tym sądzicie? Ja widziałam jej nogi przed masażami i po i jest różnica. Powiedziała, że ból da się znieść :) więc zaczełam się zastanawiać :)
 
to jest całkiem normalne i naturalne, że się pojawiają rozstępy po ciąży. Już taka nasza kobieca natura, ale na pewno jakoś sobie można z tym radzić. Na pewno nie zaszkodzi używanie kremów, odpowiednich kosmetyków, masaże. Ale w niektórych przypadkach nie ma innego sposobu, jak się udać do specjalisty po poradę. Tutaj Strona główna | Triclinium Klinika Zdrowia świetnie sobie radzą z problemem rozstępów.
 
reklama
widoczny celiulit na pośladkach miałam w ciąży choć faktem jest że coś celulituj będzie mieć każda kobieta ..taka natura . kobieta ma więcej tłuszczyku z wiadomych przyczyn odezczyz ....więc po porodzie wróciłam do regularnych ćwiczeń i pomogło dużo :) ( dobrze się też odżywiam oczywiscie)
zafundowalabym sobie jeszcze zabiegi jakies że względu już na wiek chociażby hehe muszę pomyslec
 
Do góry