reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cellulitis w ciąży

reklama
Też po ciąży miałam duży problem z cellulitem. Nie chciałam brać żadnych tabletek, bo nie jestem ich zwolenniczką a kremów nie mogę używać, bo mają okropny skład i źle reaguje po nich moja skóra. Szukałam więc jakiegoś kremu z naturalnym składem i znalazłam Vialise krem na cellulit. To był jedyny krem, który nie dość, że ujędrnił skóre, to ma świetny skład, bo zawiera min.in ekstrakt z ruszczyka kolczastego, który uelastycznia skórę
 
Dziewczyny sama również nie byłam w stanie przez pewien czas pozbyć się celluliutu. Pomimo,że bardzo ćwiczyłam oraz dbałam o diete. Cellulit po prostu był. Schudłam ale on bardo mocno uczepił sie moich ud i pupy. Wstydziłam się przez to chodzić na basen i pokazywać :(

Polecam czasami wybrać się na zabieg. Bo może sie okazac,że zabiegi będą o wiele lepsze od standardowego działania. Świetna jest kriolipoliza. Czyli leczenie zimnem. Dała mi o wiele wiele więcej niż ćwiczenia
Link do: Kriolipoliza – zimnem w tkankę tłuszczową
 
Ostatnia edycja:
No ja też ten Vialise stosuję, bo z tego co widzę, jest coraz bardziej popularny, więc postanowiłam zamówić sobie to serum. Dobrze się wchłania, działa pobudzająco na tkankę za sprawą kofeiny, zresztą wiele tam naturalnych składników, przy czym każdy ma swoje działanie w tej naturalnej mieszance. DO tego ćwiczenia, odpowiednia dieta i nawadnianie. Jednak uważam, że w ciąży nie warto pozbywać się cellulitu, tylko na spokojnie po urodzeniu dziecka. U mnie coraz lepiej ze skórką, ale to za sprawą systematyczności i tego, że mój mąż potrafi zająć się dzieckiem gdy ja ćwiczę :)
 
a jakieś zabiegi na cellulit są ok? Jestem około 8 miesięcy po porodzie i zastanawiam się czy nie spróbować np. endermologii. Nad tym serum Vialise też się zastanawiam, chociaż jest dość drogi, ale czytałam przychylne opinie w internecie.
 
Ja też zastanawiam się nad dobrym serum antycellulitowym. Trochę teraz przeszukuję internet w poszukiwaniu opinii. Raczej nie nacięłam się na żadne minusy, no może poza ceną (faktycznie do najtańszych nie należy, ale ja już testowałam kremy sieciówkowe i szczerze mam dosyć)
 
a jak radzicie sobie z cellulitem pomijając wcieranie kremów? Sam krem nie zrobi tyle co ćwiczenia, dieta i inne sposoby, dzięki którym wasz organizm zacznie normalnie funkcjonować, wydajając toksyny i redukując tkankę tłuszczową... u mnie to są domowe treningi co 2 dzień, bieganie, dieta to już kwestia indywidualna - ja byłam u dietetyczki, która ułożyła mi super plan.
 
u mnie peeling kawowy (masuję nogi za jego pomocą przez ok 15 minut po kąpieli) wklepuje vialise, z domowych sposobów przede wszystkim: bańka chińska, automasaż rękawicą z wypustkami, dieta, ćwiczenia - na youtubie jest sporo tego, wystarczy wpisać "trening na cellulit". No i też staraj się pić dużo wody.
 
reklama
Do góry