reklama

CELULITOWI mówię - NIE!!!!!!!

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez hogata, 23 Styczeń 2006.

1. hogata

hogata czerwcowe mamy 2005

Witajcie,
    szukam skutecznego sposobu (oprócz ćwiczeń) na pozbycie się celulitu. Piszcie prosze, błagam. PO ciąży musze doprowadzic swoje ciało do normalności. Zwłaszcza tyłek i uda.

Ja narazie zamierzam sie smarować i zawijać folią na noc. Czytałam ze to skuteczne jest.

Co wy na to? Co już sprawdziłyście na sobie? Co działa?

2. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

czesc hogata :) :) :)

ostatnio to bardzo modny temat w gazetach i tv..........troche sie juz naczytalam i naogladalam!!!ale ile w tym wszystkim prawdy....

sama stosuje peeling z serii lirene, swietnie pachnie, napina skore i pozniej jest gladziutka i napieta, trzeba go stosowac przynajmniej 3 razy w tygodniu, jak na razie nie widze roznicy ale to dopiero tydzien stosowania!!!

no i jeszcze stosuje na przemian zimne i cieple masaze prysznicem, na poczatku chwilke a przy koncu juz jakies 30 s.....
    dobrze ujedrnia i napina skore.....

tu chodzi o to, ze po peelingu skora sie "otwiera", po masazu dobrze jesr ukrwiona co daje to, ze jak sie pozniej smaruje balsamem antycelulitowym to substancje czynne wchlaniaja sie lepiej i glebiej!!!!

to ten peeling http://www.lirene.pl/pl/lirene_cialo/produkt_opis.php?ids=3&id=313

a to cala seria http://www.lirene.pl/pl/lirene_cialo/lirene_seria.php?id=3

zamierzam jeszcze kupic sobie serum na celulit :)

wszystkim walczacym zycze powodzenia!!!!

3. reklama
  4. hogata

witaj Joaska !!! Nareszcie jakis odzew. Taka seria do walki z celulitem do fajny i pewnie skuteczny pomysl. Szkoda ze na efekt trzeba czekać...ale cóż jak mus to mus. Ciekawa ta seria Lirene...no i jeszcze ciekawsze jak to cenowo wychodzi. Chociaz nie bede skąpić. Najważniejsze zeby piec ładne i jedrne posladki. Dziekuje i czekam na wypowiedzi innych dziewczyn.

5. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

hm,ja kiedyś też owijałam się folią i smarowałam kremem ,ale (jak już pisałam Hogatko ) miałam słomiany zapał ;) a teraz od dwóch dni smaruję się kremem na cellulit firmy bielenda,jakaś morska linia. Bardzo fajny zapach!konsystencja(żel),łatwo się wchłania tylko dłonie się potem kleją ,o dziwo,reszta ciała się nie klei a jest wręcz gładziutka i to od pierwszego użycia :) nawet mój mąż to zauważył ;) podobno efekt(tradycyjnie już chyba) po 6 tyg i ma ponoć 75%skuteczności ::) zobaczymy. A co do folii to muszę poprosić męża żeby kupił i może 2 razy w tyg na noc też sobie założę :) Używam też 2 razy w tyg peelingu do ciała. Może pożyczę od mojej mamy takiego małego "masażera" ,włącza się go ,hop,do prądu i przykłada w wybrane miejsca i tam takie małe obrotowe kulki masują :) przyznam że jak kiedyś masowałam tym to trochę mnie ten tłuszczyk "bolał" :p a no i ważne przy pozbywaniu się cellulitu to pić dużo mineralnej ,niegazowanej wody ,u mnie to pasuje bo karmię piersią i wręcz męczy mnie pragnienie,mam nadzieję że na tej mojej wodzie nie zbankrutujemy ;D ;)
    może napiszemy sobie datę i za 6 tyg sprawdzimy swoje ciałka :) możemy też tu się wspomagać w słomianych zapałach ;)
    buźka :-* razem damy radę! 8)

6. hogata

To żeby twój słomiany zapał poszedl precz, droga Kalrolinno...daje ci mega kopniaczka na dobry początek. Ja niestety jeszcze nie zaczęłam, bo czasu brak. A przez te mrozy to szybko po pracy zmykam do domku i juz nosa nie wystawiam na ziąb. Za nic. Wieccelulit jeszcze troszke musi poczekać. Bede pisać jak mi idzie.

Dzisaj jest 24.01.2006 r.....za 6 tygodni tj. 07.03.2006 r. ..sprawdzamy wyniki...co? OK

7. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

to ja tez sie pisze...............

na ten 7 marca, moze i mnie sie uda!!!

a sllyszalam jeszcze ze dobry masarzysta moze doprowadzic skore do ladu, ale za to troszke trzeba zaplacic!!!
    no i kosmetyczka, z tego co wiem to u mnie w miescie takie cos kosztje kolo 40 zl, to jest masarz i wcieranie jakis specyfikow w skore i podobno dziala!!!!
    mam zamiar sie wybrac, moze raz albo dwa.............

a teraz jestem na malej dietce, chcociaz nie powinna, bo karmie Kube jeszcze cycem.....

jak cos jeszcze znajde to napewno napisze!!!!

8. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

posiedzialam troszke w sieci i znalazlam diete przeciw celilitowi, masaz do samodzielnego wykonania i ogolnie wiadomosci jak z nim walczyc!!!

ogolne:
    http://www.twojadieta.info/artykul/cellulitis/
    http://www.obcasy.pl/cellulit/CellulitProblem!!!!,1,195,99.html

masaz:
    http://www.obcasy.pl/cellulit/Cellulit_masaz_wspomagajacy_leczenie.,1,195,211.html

dieta:
    http://www.obcasy.pl/cellulit/Cellulit_co_jesc._Dieta_antycellulitowa,1,195,212.html

mam nadzieje, ze sie przya, ja masaz zastosuje napewno!!

9. AsiaM

AsiaM mama czterech córek

Ja chciałam się pozbyć cellulitu i tłuszczyku na siłowni, ale byłam dziś u gina i mi zabronił, tzn. powiedział, że on by się wstrzymał.
    A moim zdaniem sport dużo lepiej pomaga niż wszystkie kremy na cellulit.

10. reklama
  11. hogata

oj ..jak fajnie ze teamt sie ruszył ;)

AsiaM racja, racja z tym sportem...ćwiczę owszem...ale chciałabym jeszcze dodatkowo cos zastosować. Jak to wszystko razem zastosuje sie to i efekt powinnien byc szybszy i trwalszy. Tak myśle.

Joaska dzieki za linki. Jak tylko znajde chwilke zaraz sobie poczytam. Kremu jeszcze oczywiście nie kupiłam i sie jeszcze nie foliowałam. Moze dzisiaj mi sie uda. I kto tu ma słomiany zapał? Co? ;)

Pozdrawiam ciepło

12. Joaska

Joaska Lipcowe mamy '05

a ja juz od lutego zapisalam sie na aerobic..............

i kupilam zel pod prysznic z algami ( podobno maja dzialanie przeciwcellulitosowe) termal spa palmolive, kosztuje 8 zl :)

trezba sie wspomagac, a mam nadzieje ze kosmetyli i cwiczenia dadza jakies efekty, no i oczywiscie odpowiednia dieta!!!

Poleć forum