reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Centrum Zdrowia Matki Polki ????

Jaska.JDM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2019
Postów
4 982
Mamusie jakie macie opinie na temat Centrum Zdrowia Matki Polki?

Oddział ginekologiczno-położniczy?
Poradnia ginekologiczno-położnicza?
Oddział neonatologii?
Personel? Sprzęt? Sale?
Ogólne wrażenia?
Opieka nad ciężarna i potem noworodkiem?
Odwiedziny rodziny- godziny itp?
Lekarze który najlepszy?
Badania prenatalne ?

Wszystko co powinnam wiedzieć przed wizytą w poradni i ewentualnym pobytem na oddziale patologii ciąży i później porodówce?

Wady i zalety - prosze o jakieś informacje.
 
reklama
Tutaj moja wypowiedź :)
Screenshot_20191027-163241.jpeg
Screenshot_20191027-163245.jpeg
 
Jakie to są negatywne opinie? Ogólnie nie wymagałabym zbyt wiele jeśli chodzi o warunki,ale jeśli chodzi o opiekę to jest na wysokim poziomie,a zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Moja córeczka urodziła się z wadą serca i zajęli się nią doskonale. Tak samo jak innymi dziećmi. Wiem teraz,że porodówka jest w remoncie,więc nie wiem jak obecnie tam wygląda bo remont się zaczął 2 dni po naszym wyjściu
Czyli ogólnie Matka Polka wydaje się ok.
Naczytałam się różnych opinii a mam lekarke z matki polki i mam zamiar tam rodzic
Trochę się stresuję tymi negatywnymi opiniami :(
 
Odnośnie opieki, głównie personelu który jets niemiły i opryskliwy
Ale też czego się spodziewać matka polka to duży szpital z pierwszym stopniem referencyjnosc
A ludzie zawsze znajdą coś do czego się można przyczepić zawsze komuś coś nie pasuje
Jakie to są negatywne opinie? Ogólnie nie wymagałabym zbyt wiele jeśli chodzi o warunki,ale jeśli chodzi o opiekę to jest na wysokim poziomie,a zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Moja córeczka urodziła się z wadą serca i zajęli się nią doskonale. Tak samo jak innymi dziećmi. Wiem teraz,że porodówka jest w remoncie,więc nie wiem jak obecnie tam wygląda bo remont się zaczął 2 dni po naszym wyjściu
 
Matka polka ma 3 stopień.
Każdy może mieć gorszy dzień, wiadomo są też takie pielęgniarki,które mają muchy w nosie,ale troszczą się o pacjenta, byłam tam 8 dni,a moje dziecko dwa tygodnie prawie i mogę z czystym sercem powiedzieć,że robią co mogą i co do nich należy.
Odnośnie opieki, głównie personelu który jets niemiły i opryskliwy
Ale też czego się spodziewać matka polka to duży szpital z pierwszym stopniem referencyjnosc
A ludzie zawsze znajdą coś do czego się można przyczepić zawsze komuś coś nie pasuje
 
reklama
Do góry