reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

anula_mm

czekając na...
Dołączył(a)
12 Marzec 2010
Postów
851
Miasto
mazowieckie
Zapraszam do wpisów, możemy w tym wątku wpisywać nasze wymiary i przyrost wagi podczas mijających tygodni ciąży.

fajnie będzie to później porównać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
O kurde ale chudzinki się same trafiły
waga na dzień 20.07: 72 kg
obwód na dzień dzisiejszy pod pępkiem 95cm
 
Ostatnia edycja:
atomówka nie tylko same chudzinki ;-)

u mnie 69 kg (w 3 tyg. było 67kg)
obwód brzucha na wysokości pępka 99 cm (nie wiem ile było na starcie, ale zakładam, że jakies 5 cm mniej, bo wszystkie spodnie mnie juz cisną...)
 
Mmadziula ja też z tej wagi piórkowej .
Waga 44 kg i 73 cm w najszerszym miejscu ( 6 tydz i 5 dzień )
 
Ostatnia edycja:
Mmadziulka, Mini wow zadroszczę wagi :tak: kiedyś sie ważyło 49 kg ale kiedy to było... jakoś przed ślubem 6 lat temu :sorry:
ale Wam fajnie, bo macie duże szanse bez trudu zrzucic pociążowe brzuszki i kilogramy, bo musicie mieć dobrą przemianę materii :tak:
 
reklama
Do góry