reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::ceny mlek - ile kosztują???::.

Cukiereczek_wwy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2008
Postów
228
Jestem mamą 3 miesięcznego synka. Niestety nie karmię już piersią... Kupuje więc mleko modyfikowane BEBIKO HA 1. U nas w Wyszkowie najtaniej kosztuje 17.99pln. Czy któraś z mam widziała te mleczko tańsze? Mleka ha są sporo droższe niestety od normalnych.
 
reklama
Witam
17,46 zł w naszym sklepie.
Tak przyznajemy rację dochodzą koszty transportu 19 zł dla paczki do 30 KG.
Jednak zaletą takiego rozwiązania jest to, że wszystkie produkty są w jednym miejscu nie trzeba jeździć od sklepu do sklepu, bo czegoś brakuje. Marnując przede wszystkim własny czas i pieniądze na paliwo
Nie trzeba wysyłać męża po pracy, który stoi z komórką przez 15 min przy regale i robi zakupy dla mamy, która sama nie jest wstanie wyrwać się z domu gdyż opiekuje się dzieckiem w zimowe wieczory.
Nie wszędzie są hipermarkety, które w brew pozorom wcale nie są tańsze. Kuszą promocją, która nie, kiedy wychodzi drożej niż w zwykły dzień.

Różnice na poszczególnych produktach potrafią być większe.
Koszt transportu szybko się, więc amortyzuje a nam zostaje więcej czasu dla naszych pociech i tych młodszych i tych starszych.

P.S Do każdej paczki dorzucamy GRATISY :)

Sami jesteśmy rodzicami 19 miesięcznej Gabrysia i Zusia, która jest jeszcze w brzuszku, więc dobrze wiemy, o co w tym wszystkim chodzi.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witam.Ja niestety mieszkam w Irlandii i mamy dziecko z AZS,ktore musi jesc tylko i wylocznie NUTRAMIGEN.Mleko do kupienia na recepte w aptece i jego cena to ok.17eu za puszke!!!!!!!!!!!Masakra.Dobrze,ze jest tu pewna pomoc tzn.zaklada sie w aptece karte(specjalny druk) i w kazdym miesiacu jezeli Twoje zakupy przekrocza 120eu.reszte doplace panstwo.Wiec co mc.placimy te 120eu.za mleko(powinnismy 170)i gdy mamy dodatkowo leki do wykupiena,sa one za darmo.Nie jest to tanie i jest meczace,ale wiadomo co czlowiek nie zrobi dla dziecka...Pozdrawiam
 
NIE JESTEM PEWNA, ale zapytaj lekarza czy jest możliwość kupienia w aptece na receptę wtedy będzie taniej.
Mój brat dla swojej córci kupował bebilon HA na receptę i płacił za 1 opakowanie 11 zł a normalnie kosztuje coś ponad 20 zł.
Pozdrawiam i udanego poszukiwania niskich cen.
 
Do góry