reklama

.::ceny mlek - ile kosztują???::.

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Cukiereczek_wwy, 28 Styczeń 2010.

  1. Cukiereczek_wwy

    Cukiereczek_wwy Fanka BB :)

    Jestem mamą 3 miesięcznego synka. Niestety nie karmię już piersią... Kupuje więc mleko modyfikowane BEBIKO HA 1. U nas w Wyszkowie najtaniej kosztuje 17.99pln. Czy któraś z mam widziała te mleczko tańsze? Mleka ha są sporo droższe niestety od normalnych.
     
  2. MalySmakosz.pl

    MalySmakosz.pl Początkująca w BB

    Witam
    17,46 zł w naszym sklepie.
    Tak przyznajemy rację dochodzą koszty transportu 19 zł dla paczki do 30 KG.
    Jednak zaletą takiego rozwiązania jest to, że wszystkie produkty są w jednym miejscu nie trzeba jeździć od sklepu do sklepu, bo czegoś brakuje. Marnując przede wszystkim własny czas i pieniądze na paliwo
    Nie trzeba wysyłać męża po pracy, który stoi z komórką przez 15 min przy regale i robi zakupy dla mamy, która sama nie jest wstanie wyrwać się z domu gdyż opiekuje się dzieckiem w zimowe wieczory.
    Nie wszędzie są hipermarkety, które w brew pozorom wcale nie są tańsze. Kuszą promocją, która nie, kiedy wychodzi drożej niż w zwykły dzień.

    Różnice na poszczególnych produktach potrafią być większe.
    Koszt transportu szybko się, więc amortyzuje a nam zostaje więcej czasu dla naszych pociech i tych młodszych i tych starszych.

    P.S Do każdej paczki dorzucamy GRATISY :)

    Sami jesteśmy rodzicami 19 miesięcznej Gabrysia i Zusia, która jest jeszcze w brzuszku, więc dobrze wiemy, o co w tym wszystkim chodzi.

    Pozdrawiam
     
    Ostatnia edycja: 6 Luty 2010
  3. reklama
  4. ewa72

    ewa72 Mama Maciusia

    Witam.Ja niestety mieszkam w Irlandii i mamy dziecko z AZS,ktore musi jesc tylko i wylocznie NUTRAMIGEN.Mleko do kupienia na recepte w aptece i jego cena to ok.17eu za puszke!!!!!!!!!!!Masakra.Dobrze,ze jest tu pewna pomoc tzn.zaklada sie w aptece karte(specjalny druk) i w kazdym miesiacu jezeli Twoje zakupy przekrocza 120eu.reszte doplace panstwo.Wiec co mc.placimy te 120eu.za mleko(powinnismy 170)i gdy mamy dodatkowo leki do wykupiena,sa one za darmo.Nie jest to tanie i jest meczace,ale wiadomo co czlowiek nie zrobi dla dziecka...Pozdrawiam
     
  5. agaciorka2010

    agaciorka2010 Początkująca w BB

    NIE JESTEM PEWNA, ale zapytaj lekarza czy jest możliwość kupienia w aptece na receptę wtedy będzie taniej.
    Mój brat dla swojej córci kupował bebilon HA na receptę i płacił za 1 opakowanie 11 zł a normalnie kosztuje coś ponad 20 zł.
    Pozdrawiam i udanego poszukiwania niskich cen.
     

Poleć forum