reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::ceny mlek - ile kosztują???::.

Cukiereczek_wwy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2008
Postów
228
.::ceny mlek - ile kosztują???::.
Jestem mamą 3 miesięcznego synka. Niestety nie karmię już piersią... Kupuje więc mleko modyfikowane BEBIKO HA 1. U nas w Wyszkowie najtaniej kosztuje 17.99pln. Czy któraś z mam widziała te mleczko tańsze? Mleka ha są sporo droższe niestety od normalnych.
 
reklama
Wydaje mi się że nie jest to zbyt wysoka cena za mleko HA. Ja 2 lata temu za NAN HA płaciłam ok 21-22 zł. Ja kupuję mleko Bebilon zwykły i płacę 34-35 zł za 800g. Nistety Paulinka nie chciała pić innego. Na szczęście już jest duża i niedługo przejdziemy na mleko krowie.
 
A dlaczego zaczynacie od mleka HA jeśli mogę spytać? Tak na zapas? Bo z tego co mi wiadomo, nie ma takiej potrzeby, jeżeli dziecko nie jest genetycznie obciążone alergią lub nie ma innych wskazań. Zdrowemu dziecku można od razu podawać zwykłe mleko.
Ja przynajmniej podawałam od razu zwykła "jedynkę". Dopiero potem wyszła niby skaza białkowa i przez jakiś czas synek pił Bebilon pepti na receptę, ale diagnoza chyba była błędna i wróciłam do zwykłego.
Mleko HA nie ma nic wspólnego z ewentualnym zapobieganiem skazie, ono też zawiera białko mleka krowiego.
 
Moja corcia pije nutramigen i na recepte kosztuje 13 zl, wczesniej pila zwykle bebiko ale okazalo sie ze ma skaze wiec trzeba bylo przejsc na inne mleko.
 
reklama
Ceny mlek nieco się różnią lecz w sumie naprawdę niewiele. Jeśli chcesz kupic jak najtaniej to pomyśl o sklepie dodomku.pl- to bardzo wygodny sposób robienia zakupów i jeszcze można dzięki temu zaoszczędzić parę groszy
 
Do góry