reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cera naczynkowa

Matylda92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
1 123
Cześć dziewczyny! :)
Chciałam wiedzieć jakich kosmetyków używacie przy cerze naczynkowej w ciąży ? Zaczęły mi się nasilac pajaczki a do tej pory nie stosowałam jakiś specjalnych kremów. Idzie lato więc o podrażnienia łatwo...
 
reklama
U mnie najwiekszy problem był w lecie, jak i w zimie. Cera poprawiła sie od czasu od kiedy
stosuje w lecie krem z wysokim filtrem, dla cery naczynkowej w gorące słoneczne dni powinno się stosować krem z filtrem 50
w lecie staram się mocniej nawilżac oraz natłuszczać skórę, szczególnie, ze mam skórę naczynkową wrażliwą oraz skłonną do wysuszania się (szczególnie w okolicach policzków)
z kremów przetestuj sobie niverosin, krem dostaniesz w cenie mniej więcej 20 zł w aptekach. W składzie ma diosminę, hesperydynę oraz kilka innych aktywnych składników, które dzialają na wzmocnienie naczynek krwionośnych. Efekty zobaczysz po jakims czasie ale jeśli będziesz używała codziennie nie będziesz się tak mocno rumieniła jak wcześniej (przynajmniej tak jest u mnie).
Dodatkowo mozesz jeszcze brać tabletki niverosin doustnie, ale polecam zacząc od kremu. Ja go używam na noc, w zimie równiez na dzień ( krem jest dosć cieżki).
 
A czy któraś z Was ma może problemu z naczynkami na innych partiach ciała? Ja np zauważyłam u siebie popękane naczynka na nogach albo plecach...
 
cera naczynkowa moze nie jest najgorszym typem cery, ale i tak sporo wymaga. standardowo stosuje kremy, peelingi itd. a ponado dwa razy do roku chodze do krakowskiej kliniki vesuna na cala serie infuzji tlenowej. robie to, bo po tych zabeigach moja skora wyglada reweleacyjnie. ma dobre napiecie, jedrnosc, kolor :)
 
cera naczynkowa to moja zmora, ale nauczylam sie juz sobie z tym radzic, grunt, to stosowac odpowiednio dopasowane do takiej cery kosmetyki :) systematyczna pielegnacja daje naprawde fajne rezultaty
 
ja kiedys mialam spoko, ale zauwazylam po ciazy jakos wiecej naczynek pekajacych, nie wiem od czego to zalezy. Co warto stosowac? slyszalam, ze witamina c pomaga
 
no witamina c tak :) to mi nawet kosmetyczka powiedziala :) a jesli chodzi o kosmetyki, to na notino mozesz sobie poszukac, jest ich troche wlasnie do cery naczynkowej , na pewno cos wybierzesz
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry