reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cera naczynkowa

Witaminę C jak najbardziej warto jest łykac. Ale nie tylko na naczynka, ale dla ogolnej poprawy stanu zdrowia ponieważ bardzo dobrze działa Co ze swojej strony polecam:
kupno specjalnej serii do pielęgnacji cery naczynkowej ( u mnie sprawdzają sie dobrze kremy Ewy)
stosowanie filtrów przeciwsłonecznych
nieużywanie mocnych peelingów, o wiele lepsze są naczynkowe
oraz codzienne oczyszczanie skóry, bo dzieki temu pielegnacja bedzie skuteczniejsza i będzie wnikała o wiele głębiej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Branie witamin na pewno nie zamknie naczynek tylko zapobiegnie powstawaniu nowych. Na zamknięcie naczynek nie ma innej rady jak zabieg niestety. Jest to nieco kosztowne, ale zdrowie ma się jedno. Wybrałam najbezpieczniejszy zabieg wg mnie, bo laserowy, gdzie laser oddziałuje tylko na hemoglobinę, która zamienia się w ciepło i zamyka naczynka. poleciła mi go kosmetolog na darmowej konsultacji w clinice cosmetologice. Teraz muszę brać wit. C i K, do tego B3 z rutyną bo uszczelniają naczynia krwionośne, ale staram się suplementować dietą bo w tabletkach to za dużo tych witamin nie ma :p
 
No pewnie, że zabieg laserowy jest najskuteczniejszy na naczynka, ale nie każdego stać na niego :( Ponieważ jest to dość spory wydatek. A kremy są dobre, chociaż trzeba poczekać dłużej :/
 
Witaminki obowiązkowo :) Są też gotowe kompleksy z hesperydyną na wzmocnienie naczyń krwionośnych. Ale na popękane naczynka już się nic nie zrobi, można je tylko pozamykać laserem. Nie jest to jakieś drogie już teraz na szczęście.
 
A czy któraś z Was oprócz kremu, stosowała też tabletki? Ja własnie kupiłam Niverosin i mam nadzieję, ze upora się nie tylko z czerwoną twarzą, ale też z pajączkami na nogach
 
Nie znam firmy ale jakoś tabletki i jakoś wprowadzenie do organizmu rzeczy takich któr3 moga iść na wątrobę, trzustkę albo jeszcze dodatkowo na nerki.
 
reklama
Do góry