reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cerazette - tak czy nie?

rogalinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Grudzień 2006
Postów
28
Witam!
Dziewczyny byłam ostatnio u gin. i przepisał mi cerazette, ale niestety ten lekarz jest bardzo roztrzepany i kazał tylko przeczytać ulotkę przed braniem, nic więcej nie miał czasu powiedzieć. Ja tak nie umiem, napewno go zmienię, ale teraz mam dylemat czy brać te tabletki. Razem z mężem stwierdziliśmy że mamy już dość prezerwatyw, ale boję się czy aby napewno nic nie przedostaje się do mleka przy tabletkach?
Do tego nie wiem jak to będzie z @ przy tabletkach? Zacznie się pojawiać jak po zwykłych anty, czy raczej jej nie będzie? Do tej pory nie mam i wolałabym żeby tak zostało jak najdłużej :)))).

Jak macie jakieś sprawdzone informacje to będę wdzięczna za pomoc.
 
reklama
ja biore cerazette juz chyba 4 miesiac. to sa specjalne pigulki dla kobiet karmiacych, podobno bezpieczne dla dziecka. w kazdym razie mojej malej nic nie jest. ja tez sie czuje dobrze, i jeszcze nie dostalam @. podobno moga sie pojawic plamienia, ale ja tez nie mialam. te pigulki dzialaja inaczej, bo bierze sie je non stop, bez 7 dniowej przerwy jak przy normalnych.

ja sobie nie wyobrazam innej metody antykoncepcji. przed ciaza bralam cilest chyba 7 lat i sie przyzwyczailam.

Pozdrawiam :-)
 
Ja również biorę te tabletki. Trzeba je brać codziennie bez żadnych przerw, nie mam @ i dopóki je biorę nie będę miała. Trochę tego hormonu przenika do mleka, na ulotce dokładnie pisze ile, mój lekarz mówił, że po trzech latach karmienia piersią i stosowania tych tabletek wychodzi tak jakby dziecko przyjeło jedną tabletkę. Ja jestem zadowolona z nich ale myślę, że będę je stosować dopóki karmię piersią a potem zmienię na inne. Wolałabym jednak mieć @ póżniej:tak::tak::tak::tak:
 
Ja również je biorę i wszystko ok, nie ma skutków ubocznych itp. . Fakt trzeba byc systematycznym ( i z tym mam problem). A @ dostałam ale lekarz wspominał, ze endometrium duże wieć juz za poźno na wstrzymanie:-)@. Zobaczym jak będzie dalej.
 
Do góry