reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cerazette?????

Ja przyjmowałam te pigułki przez dwa m-ce i miałam krwawienia dwa razy w m-cu i moja gin kazała je odstawić, niestety dopóki karmisz dużego wyboru przy antykoncepcji nie masz
 
reklama
Ja biore tabletki cerazette od 2 tygodni.Po 10 dniach dostalam okres i on trwa juz 7 dni.Czuje sie po nich w miare dobrze.Tylko denerwuje mnie ten okres i niewiem ile bedzie trwal?Czy ktoras z was moze wie ile moze trwac okres przy braniu tych tabletek?:-(Niekarmie juz piersia!
 
hej! ja tez uzywam cerazzette od 2 miesiecy,świetnie je toleruje,a nosze szkla kontaktowe i czasem mialam problem z tym.mialam juz 1 okres po porodzie,a teraz nie wystepuje krwawnienie,czyli wszystko przebiega tak jak w ulotce:)) polecam je,chodz wiem,ze nia kazdy moze korzystac,jedna w moich kolezanek miala problemy z krążeniem i zatory przy tych tabletkach,ale to chyba odosobnione przypadki...
 
hej! ja tez uzywam cerazzette od 2 miesiecy,świetnie je toleruje,a nosze szkla kontaktowe i czasem mialam problem z tym.mialam juz 1 okres po porodzie,a teraz nie wystepuje krwawnienie,czyli wszystko przebiega tak jak w ulotce:)) polecam je,chodz wiem,ze nia kazdy moze korzystac,jedna w moich kolezanek miala problemy z krążeniem i zatory przy tych tabletkach,ale to chyba odosobnione przypadki...
ahhhh i okres trwal 7-8 dni,teraz juz 2 miesiac nie mam krwawień
 
ja uzywałam pkastrów byłam baardzo zadowolona :-) dobrze je tolerowałam i zmiana raz na tydzien nie jest tak męczaca. ;-)
 
czesc
ja je mam, te tabletki. Biore je ok 3 tygodnia i od 3 dni plamie :shocked2: Nie wiem dlaczego. Ginek powiedzial ze mam nie robic przerw miedzy jednym a 2gim opakowaniem, mam je brac non toper przez pol roku. Mam wykupionych 6 opakowan (1 op 40zl) Masakra...., juz przytylam a nigdy przy tabl anty nie tylam! Nie wiem co jest grane.... musze wybrac sie do ginka. Myslalam ze przez te pol roku nie dostane okresu przy karmieniu cycem, ale czy to okres:confused:
 
Ja brałam te tabletki przez 6 miesięcy jak karmiłam córe wszystko było ok tylko prawie cały czas krwawiłam co doprowadzało mnie do szału więc bardzo się cieszyłam gdy córa przestała jeśc piers i mogłam je odstawić. No ale teraz jestem w ciąży i niestety za pare miesięcy musze wrócić do tych tabletek. NO cóż wyboru nie ma
 
Co do tabletek cerazette to ja już je zakupiłam ale jak na razie jeszcze ich nie brałam tak się jakoś zbieram aby je w końcu rozpocząć ale ciągle zapominam :no: z moją pamięcią do brania witamin brałabym pewnie jedną na tydzień :szok::baffled:
Brak mi systematyczności :-( musiałabym sobie załatwić osobisty przypominacz który codziennie o określonej porze krzyczał by weź! tabletkę weź tabletkę! :happy2::sorry2:
 
reklama
Co do tabletek cerazette to ja już je zakupiłam ale jak na razie jeszcze ich nie brałam tak się jakoś zbieram aby je w końcu rozpocząć ale ciągle zapominam :no: z moją pamięcią do brania witamin brałabym pewnie jedną na tydzień :szok::baffled:
Brak mi systematyczności :-( musiałabym sobie załatwić osobisty przypominacz który codziennie o określonej porze krzyczał by weź! tabletkę weź tabletkę! :happy2::sorry2:
Aluśka, ja cerazetkę biorę to mogę Ci wieczorami na domówkach przypominać:-p:-p:-D
 
Do góry