reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cerazette

Od dzis zaczełam brac piguły....tym razem Novynette...wczesniej , przed ciąża brałam Femoden.Jestem ciekawa jak teraz bede sie czuła :) Femoden zazywałam przez siedem lat ,na poczatku było ok...ale potem...zaczeły sie migreny,mdłosci,wahania nastroju a libido opadło do zera. Teraz ponownie obawiam sie tych dolegliwosci poza tym ostatnim...bo nadal mam zerowe libido :)
 
reklama
mnie się ten pomysł też nie podoba... nie chcę być "uziemiona" na 3-5lat, bo coś czuję, że mi się odwidzi posiadanie jednego dziecka;-)

Osinko- :-D:-D

U mnie narasta coraz wieksza chec na drugiego dzidziusia ...ale jeszcze za troszku ...dlatego wstrzymuje się z wkładka Mireną :tak:;-)
 
A ja polecam Cerazette. W moim przypadku sprawdziły się. Są skuteczne i bezpieczne, przede wszystkim dla mojej dzidzi. Nie zauważam u siebie żadnych skutków ubocznych.
 
Alez Marto cerazette bierze się jak się karmi a później to bezpieczniejsze jest coś innego :-) np dwuskładnikowe anty. A co powiecied na krążek NuvaRing??
to nowość. Aplikacja raz w miesiącu - hormonalny na zasadzie plastrów ale raz na miesiąc i cenowo jak plastry - nie trzeba pamiętać o tym :-)
 
Agawa ja mialam ten krazek w po urodzeniu Patryka. Jak dla mnie to porazka, wielki, potrafil mi sie sie wysunac , i przy seksie nie wygodny:tak:Przerzucialam sie na plastry ale tez mi nie pasowaly, wiec zostaly piguly ale zanim je zaczelam brac to sie poczela Julia. Ale wiem ze sa dziewczyny ktore sobie chwala Ring.

Traz mialam zakladac spirale, juz nawet mialam zamowiona u ginki ale poszperalam w necie i naczytalam sie o skutkach ubocznych opisywanych przez kobiety i zrezygnowalam. Juz dwa tyg nie karmie i zaczynam brac Yasminne.
 
reklama
Do góry