reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka Bonifratow Katowice

Asia Kasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2020
Postów
928
Witam Mamusie 😊 chciałam bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z cesarka w tym szpitalu? Może jest tu jakaś mama która mogła by mi powiedzieć jak to wszystko wygląda
 
reklama
Nie wiem jak z cesarka bo rodzilam sn ale bardzo polecam ten szpital. Super polozne itp. Z tego co gadalam z dziewczynami tam to na cc tez nie narzekały
 
Ja chciałam tam rodzic, ale jak dzwoniłam i pytałam to ojciec nie może być przy CC, więc odpuściłam.
 
W Tychach mój Mąż też nie mógł być przy cc. Jednak tam. Pracuje Mój lekarz prowadzący więc chce tam rodzic bo w Tychach nie mam możliwości. Termin cesarki już ustalony. Interesuje mnie tylko jak to wygląda po cięciu.
 
A czy mogła by mi Pani powiedziec czy naciskają tam na karmienie piersią? Czy szpital. Posiada mleko mm?
Mają mleko bebilon i nan. Nie nikt nie naciskał. Ja miałam problemy z laktacja bardzo fajna polozna laktacyjna t am jest. Mówili mi zebym nie czuła się gorsza, że karmie mm.
 
Mają mleko bebilon i nan. Nie nikt nie naciskał. Ja miałam problemy z laktacja bardzo fajna polozna laktacyjna t am jest. Mówili mi zebym nie czuła się gorsza, że karmie mm.
Ja właśnie balam się że będą tam naciskać w Tychach naciskali bardzo.. Więc z wyboru chce karmić mm i mam nadzieję że nikt nie zrobi mi tam problemu
 
reklama
Ja właśnie balam się że będą tam naciskać w Tychach naciskali bardzo.. Więc z wyboru chce karmić mm i mam nadzieję że nikt nie zrobi mi tam problemu
Wątpię żeby robili problem, mi tez polozna laktacyjna rozpisała plan na wyjście a właściwie dwa w sumie jak rozkręcić laktacje i jak ja zastopowac do wyboru dla mnie
 
Do góry