reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka Bonifratow Katowice

Wątpię żeby robili problem, mi tez polozna laktacyjna rozpisała plan na wyjście a właściwie dwa w sumie jak rozkręcić laktacje i jak ja zastopowac do wyboru dla mnie
Dobrze wiedzieć człowiek jest troche spokojniejszy. Pamiętam że po cc z córeczka miała. Straszny problem. Pokarmem i męczyłam się jak i córeczka 3 miesiące aż postanowiłam dac mm
 
reklama
Ja właśnie balam się że będą tam naciskać w Tychach naciskali bardzo.. Więc z wyboru chce karmić mm i mam nadzieję że nikt nie zrobi mi tam problemu
Leżałam z dziewczyną na sali, która nie chciała karmić. Od razu dostała tabletki na zatrzymanie pokarmu. Nie naciskają na karmienie, ale położne bardzo pomagają.
 
Do góry