reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka czy mozna wybrac jaki porod ?

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
189
Witajcie bardzo mi zależy na tym żeby mieć cesarke ponieważ szpital do którego jeżdżę 2 razy w miesiącu na badania do diabetologa i do ginekologa jest oddalony o 120 km . Bardzo bym nie chciała rodzic w pobliskim szpitalu co się może stać jeśli będę rodzic sn .. :/ dziewczyny czy mam prawo wyboru co do porodu.
 
reklama
Rozwiązanie
To nie jest mój kaprys mam cukrzyce typu 1 jestem na pomnie insulinowej stąd jeżdżenie do szpitala 120 km dalej . I wyszło mi teraz pogorszenie wzroku , wizytę mam następna 24 i się okaże czy się pogarsza i szczerze boje się rodzić w szpitalu w którym nie mają styczności z chorymi na cukrzycę .
Napewno dostaniesz skierowanie na cc wczesniej..zreszta mozesz powoedziec lekarzowi..ja powoedzialam ze boje sie ze bole przyjda bo tez mam wskazania do cc(bedzie 3) powiedział ze da mi 10dni wczesniej skierowanie....zapytaj..wtedy bys na spokojnie dojechala
Jeśli nie masz wskazan lekarskich do cc to chyba tylko prywatnie. Nie sądzę żeby lekarz zgodził się na cc bo pacjentka ma taki kaprys.
To nie jest mój kaprys mam cukrzyce typu 1 jestem na pomnie insulinowej stąd jeżdżenie do szpitala 120 km dalej . I wyszło mi teraz pogorszenie wzroku , wizytę mam następna 24 i się okaże czy się pogarsza i szczerze boje się rodzić w szpitalu w którym nie mają styczności z chorymi na cukrzycę .
 
To nie jest mój kaprys mam cukrzyce typu 1 jestem na pomnie insulinowej stąd jeżdżenie do szpitala 120 km dalej . I wyszło mi teraz pogorszenie wzroku , wizytę mam następna 24 i się okaże czy się pogarsza i szczerze boje się rodzić w szpitalu w którym nie mają styczności z chorymi na cukrzycę .
Ja nie pisze ze to jest Twoj kaprys tylko ze lekarz bez wskazania medycznego noe da skierowania na cc bo ktos ma taki kaprys. Jesli masz wskazanie to chyba nie ma problemu
 
To nie jest mój kaprys mam cukrzyce typu 1 jestem na pomnie insulinowej stąd jeżdżenie do szpitala 120 km dalej . I wyszło mi teraz pogorszenie wzroku , wizytę mam następna 24 i się okaże czy się pogarsza i szczerze boje się rodzić w szpitalu w którym nie mają styczności z chorymi na cukrzycę .
A Twoj lekarz prowadzacy pracuje w tym szpitalu 120km?
 
To nie jest mój kaprys mam cukrzyce typu 1 jestem na pomnie insulinowej stąd jeżdżenie do szpitala 120 km dalej . I wyszło mi teraz pogorszenie wzroku , wizytę mam następna 24 i się okaże czy się pogarsza i szczerze boje się rodzić w szpitalu w którym nie mają styczności z chorymi na cukrzycę .
Jesli okaze sie ze masz wskazania to dostaniesz skierowanie. Bez tego to kaprys niestety jakkolwiek to brzmi ;)
Są też inne sposoby na poród w wybranym miejscu, poza planowym cc
 
reklama
reklama
Jak masz tam lekarza to jest też opcja wcześniejszego przyjęcia na oddział. Sa też kobiety które chcąc rodzić w konkretnym miejscu wynajmuja mieszkania/zatrzymują się u rodziny itd. Ale myślę że pierwsza opcja jest i Ciebie dość możliwa ze względu na cukrzycę. Lekarze lubią mieć rękę na pulsie. Oczywiście o ile nie dostaniesz skierowania na cesarke
 
Do góry