reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka czy poród naturalny?

Ee niby tak ale wiesz różne osoby czerpią stąd wiedzę, może bardzo młode, może zupełnie nie doświadczone,może zakładają że będzie dokładnie tak jak piszesz:)Dlatego wiesz,na wszelki wypadek:)
Trudno, ich sprawa. Nikt nie będzie przy każdej swojej wypowiedzi tego podkreślał. Najwyżej przynajmniej pojadą do porodu pozytywnie nastawione :) uważam że to też mi dużo dało
 
reklama
Spróbuj sn ale załatw sobie znieczulenie na 100 procent w razie potrzeby żebyś nie była skazana na łaskę lekarzy.....jednym słowem przejmuj kontrolę, może wynajem położnej? Może być tak że nic z tych rzeczy nie będzie Ci potrzebne ale może też być wręcz odwrotnie. Jak mas fajnego lekarza to pogadaj z nim wcześniej
A jak sie załatwia znieczulenie na 100%? U mnie wlasnie z lekarzem jest taki problem ze pracuje w szpitalu troche dalej i w sumie jesli bym sie decydowala na cesarke to bym tam pojechala a jezeli na sn to do Rudy bo mam blizej a i chyba nienajgorszy ten szpital. Jeszcze sie na szkole rodzenia zapisze to pewnie tez wiecej rzeczy sie podowiaduje :-)
 
A jak sie załatwia znieczulenie na 100%? U mnie wlasnie z lekarzem jest taki problem ze pracuje w szpitalu troche dalej i w sumie jesli bym sie decydowala na cesarke to bym tam pojechala a jezeli na sn to do Rudy bo mam blizej a i chyba nienajgorszy ten szpital. Jeszcze sie na szkole rodzenia zapisze to pewnie tez wiecej rzeczy sie podowiaduje :-)

Raczej na 100% się nie da 😂
 
No tak mi sie wydawalo ze w sumie ze ciezko ale ja sie nie znam, moze sa jakies możliwości a ja o nich nie wiem. Dzieki dziewczyny za wasze historie i opinie, wiadomo ze nikt mi gotowego rozwiazania nie poda. Musze sie zastanowic i poczekac jak sie sprawy potocza :-)

Wiesz możesz zwiększyć swoje szanse wybierając szpital gdzie jest ono stale dostępne, wykupić prywatną położną do porodu. Jednakże jeżeli przyjedziesz za późno, albo będziesz mieć po prostu pecha to możesz nie dostać. Mnie np. pytano o to jeszcze na IP i nie było problemu dostać od 2cm. Ale różnie bywa ;) Dla mnie hitem była wanna - i bym szukała takiego szpitala, który ma ją w sali
 
Ja dwa razy rodziłam sn, oba porody były trudne, bo to straszny ból i nie ma co się czarować.. Nic nigdy mnie tak nie bolało i pewnie nie będzie boleć. Po pierwszym porodzie chciałam cc, ale mimo początkowych wskazań, końcówka okazała się ok i wywoływali mi poród. Poród to jedno, ale inna sprawa, że poród potrafi zrobić jesien sredniowiecza..
 
Ja dwa razy rodziłam sn, oba porody były trudne, bo to straszny ból i nie ma co się czarować.. Nic nigdy mnie tak nie bolało i pewnie nie będzie boleć. Po pierwszym porodzie chciałam cc, ale mimo początkowych wskazań, końcówka okazała się ok i wywoływali mi poród. Poród to jedno, ale inna sprawa, że poród potrafi zrobić jesien sredniowiecza..
Co masz na myśli pisząc jesień średniowiecza?
 
Witam, chcialam sie podpytac dziewczyn ktore juz rodzily czy lepiej wspominaja cesarke czy jednak porod naturalny? Ja mam mozliwosc wyboru, jakos wczesniej myslalam o sn ale teraz troche tez mysle o cesarce. Cesarke zrobi mi moj lekarz prowadzacy, ktoremu ufam, w okreslonym terminie, takie to mniej nieprzewidywalne mi sie wydaje no ale w sumie zawsze slyszalam ze lepiej sn i teraz juz sama nie wiem.
Powiem Ci autorko jedno, nieważne jaki poród Cię czeka gdy zobaczysz i przytulisz dzieciątko wszystko inne nie będzie miało znaczenia i mimo bólu nie będzie on już miał znaczenia🙂my kobiety jesteśmy silne i dzielne 😁życzę Ci szczęśliwego rozwiązania
 
reklama
Do góry