reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka za pieniądze

Kasiula1431

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2019
Postów
368
Witajcie mamusie. Nie chce krytyki.. interesuje mnie czy jest tu kobieta która załatwiła sobie cesarka w szpitalu w radomiu? Ile ją to kosztowało?
 
reklama
Myślę, że lepiej nie dzwonić, a się przejść popytać... przez telefon mogą powiedzieć, że nie przeprowadzają cc bez wskazań do tego :) Bądź też iść prywatnie na wizytę do pracującego w szpitalu lekarza i z nim porozmawiać na ten temat... Na pewno zna odpowiedź na Twoje pytanie :)
A tak na marginesie... ja z kolei za wszelką cenę chciałam uniknąć cc :)
 
Ja po okropnym porodzie sn marzylan o cc przy drugim dziecku. Zdecydowalam sie na znieczulenie zewnatrzoponowe i mialam wspanialy porod. Jezeli nie masz wskazan zdrowotnych do cc moze to byloby lepszym wyjsciem? Bedac w szpitalu obserwowalam dziewczyny w trakcie pionizacji itd. Nie chcialabym byc w ich skorze.... Ale to tylko taka luzna opinia,moze warta rozwazenia....
 
Ja po okropnym porodzie sn marzylan o cc przy drugim dziecku. Zdecydowalam sie na znieczulenie zewnatrzoponowe i mialam wspanialy porod. Jezeli nie masz wskazan zdrowotnych do cc moze to byloby lepszym wyjsciem? Bedac w szpitalu obserwowalam dziewczyny w trakcie pionizacji itd. Nie chcialabym byc w ich skorze.... Ale to tylko taka luzna opinia,moze warta rozwazenia....
Jestem 2 tyg po cc z wyboru za którą płaciłam i to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Pionizacja też nie była straszna, także to chyba zależy od człowieka dochodzenie do siebie. Ja wiem, że nie przetrwałabym sn;)
 
Jestem 2 tyg po cc z wyboru za którą płaciłam i to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Pionizacja też nie była straszna, także to chyba zależy od człowieka dochodzenie do siebie. Ja wiem, że nie przetrwałabym sn;)
Mnie czeka 3 cc z racji wady szyjki..najbardziej sie boje znieczulenia:/...rodzilam 18 i 13 lat temu..teraz pewnie jest inaczej
 
Mnie czeka 3 cc z racji wady szyjki..najbardziej sie boje znieczulenia:/...rodzilam 18 i 13 lat temu..teraz pewnie jest inaczej
Znieczulenie nie było bolesne, chociaż anestezjolog nastraszył mnie że nie wie czy tak łatwo się wkłuje bo mam plecy jak sportowiec ale udało się za pierwszym razem:) dla mnie najgorszy psychicznie był moment jak znieczulenie zaczęło działać, a ja nie mogłam ruszać nogami;)
 
reklama
Do góry