reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cesarskie cięcie bez tajemnic

Patrycja a jaka masz roznice miedzy dzieciczkami?

Aspekt ja mialam 2 planowane cc i oboje dzieci karmilam piersia.Wedlug mnie nie ma zadnej roznicy czy po cc czy po sn .Lezalam na sali z dziewczynami zarowno po cc jak i po sn i tak samo u wszystkich sie laktacja rozkrecala.
 
reklama
Aspekt ja mialam 2 planowane cc i oboje dzieci karmilam piersia.Wedlug mnie nie ma zadnej roznicy czy po cc czy po sn .Lezalam na sali z dziewczynami zarowno po cc jak i po sn i tak samo u wszystkich sie laktacja rozkrecala.
OK, ale pewnie na sali operacyjnej nie przystawiają, a ja już dzieci karmiłam piersią na porodówce nie później niż 2h po SN. Czy jest jakiś czas, kiedy nie wolno przystawiać?
 
Patrycja a jaka masz roznice miedzy dzieciczkami?

Witam ponownie
Roznica miedzy pierwsza trojka dzieci jest 2 letnia, 4 dzidzie urodzilam 3 lata po 3 cc, 18 wrzesnia . Widze ze bylo pytanie o laktacje, powiem ze nie mialam z tym problemu, no, za pierwszym razem poprostu nie potrafilam karmic ale sie udalo. Obecnie karmie malutka piersia oczywiscie, mleka mam az za duzo. I napisze szczerze ze po tej 4tej cesarce czuje sie lepiej niz po 3ciej. Do tego okazalo sie podczas operacji ze po poprzednim razie lekarze z innego szpitala zostawili mi pamiatke 2 postaci przyrosnietego pecherza moczowego do macicy. Jestem wsciekla poprostu. Troszke sie nameczyli ale "naprawili" mnie. Nie do konca mogli oddzielic pecherz od macicy ale wkoncu czuje ze siusiam normalnie co wczesniej mnie dziwilo ze pobolewa podczas korzystania z wc a teraz juz wiem jaka byla przyczyna. Jezeli chodzi o blizne to zrasta sie znakomicie bez komplikacji. Moge polecic przy okazji szpital w Barlinku, niedaleko Gorzowa Wlkp. Lekarze na wysokim poziomie. Co najlepsze wyszlam na 3cią dobę po cieciu z czego jestem zadowolona. Szwy sciagam 24 wrzesnia u lekarza prowadzacego ciaze (ktory asystowal przy cc). Jest lepiej niz moglabym sobie wyobrazic, jednak jakies cuda na tym swiecie sa.
 
Aspekt od razu mozesz karmic .Ja mala karmilam jakies 15min po cc ;-)
Dokladnie, mi malutka przyniesiono pol godziny po cc, a ze mleko mialam juz w 8 miesiacu ciazy, moglam zaczac przystawiac do piersi. Co prawda kruszynka probowala lapac cyca ale na poczatku tylko wyciskalam a mala ze tak napisze zlizywala sobie mleko. Przy drugim przystawieniu po 4ech godzinach juz ssala normalnie. Ale znam dziewczyny ktore maja problem z karmieniem po cc, na szczescie nie jestem jedna z nich .
 
Do góry