reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

reklama
Nie spodziewałam się tak szybkich i tak licznych odpowiedzi na moją ankietę. Bardzo zależy mi na tym, by treści zawarte w mojej pracy były jak najbliższe prawdy. Dlatego cieszy mnie widok każdej wypełnionej ankiety. :) Dzięki!
 
kiedyś na myśl o naturalnym porodzie mnie przerażała teraz wiem że będe mieć cesarke ze względu na to że to ciąża blizniacza i jak przeczytałam wasze opinie to sie tak panicznie boje tej cesarki że mogła bym siedzieć i płakać.Podziwiam was.
 
Jak widać opinie są podzielone. Gdyby wypowiadały się kobiety, które rodziły naturalnie to pewnie znalazły by się takie, co są zadowolone i nie - to jak z ciążą - każda jest inna.
Ja też mam mieć cesarkę, ale wolałabym poród naturalny (co dziwi niektóre moje koleżanki). Niestety nie mam na to wpływu - moje maleństwo rządzi się swoimi prawami - i choć do niej mówimy, żeby się obróciła to nas nie słucha:( Ale mam jeszcze nadzieję...
 
hejka mialam cesarke 5.12.2008 nie byla planowana najpierw prawie 8 godz probowalam urodzic normalnie lekarze wkoncu zdecydowali o cesarce i ja milo wspominam cesarke 20 min i coreczke mialam przy sobie jezeli mialabym wybrac rodzai nastepnego porodu to tylko cesarka wiem ze traktowana jest jak operacja ale bardzo szybko do siebie doszlam bez zadnych komplikacji nie ma co sie obawiac ale kazda kobieta ma prawo miec inne zdanie.
 
Witam,
szukam postów na ten temat ale jakoś nie znalazłam. Interesuje mnie cesarka na życzenie Czy któraś z was miała , jeśli tak to gdzie i za ile. Jestem zdecydowana, więc proszę mnie nie przekonywać że lepiej rodzić naturalnie.
 
Ostatnia edycja:
ja cie na pewno nie bede przekonywac za porodem sn, mialam cesarke i wiem ze jesli jeszcze raz bedzie mi to dane to tylko cesarka!
odnosnie Twojego pytania....jesli cena nie gra roli to zorientuj sie w prywatnych klinikach, porody z pełną obsługą ba nawet wyprawką dla dziecka kosztują kilka tyś złotych i byc moze mozna zazyczyc sobie cesarke, w koncu sie płaci....warto spytac
 
To miło, że mnie rozumiesz. Co do prywatnych klinik to może ta na Łubinowej w Katowicach? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Czyżby nikt nie miał cesarki na życzenie, czy nie chcecie o tym rozmawiać? Ja uważam, że mam prawo wybrać taki poród, ale niestety niektórzy myślą, że przez to jestem wyrodną matką:-(
 
reklama
W Katowicach chyba tylko Łubinowa. To chyba jedyna klinika prywatna połoznicza w okolicy. Kolejna jest w Bielsku.
O ile zechcą (pieniądze nie śmierdzą jak mówią), ale ogólnie lekarze nie preferują.
Przekonywać i ja nie będę. Też miałam cesarkę. Niestety nie z wyboru. Mam nadzieję, że kolejne dziecko uda mi się urodzić SN.
P.S
Do dziś mam problem ze schylaniem się. Ból w kregosłupie po znieczuleniu chyba mi już zostanie.

Pozdrawiam i życzę spokojnej ciąży i radości z macierzyństwa :-)
 
Do góry