reklama

Cesarskie cięcie- polozenie miednicowe

Rozwiązania
0
Witam. Jestem w 38 tc. Ostatnio dostałam skierowanie na cesarskie cięcie, ale doktor powiedziała, że mam przyjechać w 39 tc. Od nocy mam dziwne bóle krzyżowe po prawej stronie, ale zaraz przechodzą, mam też biegunkę, ale poza tym nic innego się nie dzieje. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy panikuje, czy może jechać do szpitala sprawdzić co się dzieje i czy wszystko jest ok.

reklama

Porzeczka1234

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam. Jestem w 38 tc. Ostatnio dostałam skierowanie na cesarskie cięcie, ale doktor powiedziała, że mam przyjechać w 39 tc. Od nocy mam dziwne bóle krzyżowe po prawej stronie, ale zaraz przechodzą, mam też biegunkę, ale poza tym nic innego się nie dzieje. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy panikuje, czy może jechać do szpitala sprawdzić co się dzieje i czy wszystko jest ok.
Ja bym pojechała sprawdzić co Ci szkodzi!! Jesli masz skierowanie na cc to bym to sprawdziła bo może poród sie gdzieś po cichu zaczyna.

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Być może już coś zaczyna się dziać. Obserwuj sytuację - to na pewno. Jak sie rozkreci lub cos Cię niepokoi to jedź.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry