reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie Szpital Bielański

Kłębek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2020
Postów
32
Dzień dobry. Czy któraś z Pań miała ostatnio wykonywane cesarskie cięcie w Szpitalu Bielańskim? Potrzebuję informacji jak to wygląda w praktyce - nie chodzi mi o przebieg cięcia tylko o informację typu czy zapewniony jest kontakt skóra do skóry i ile trwa, czy tata dzidziusia może być na sali podczas cc, czy raczej czeka obok, czy kanguruje dzidziusia? Czy cewnik zakładany jest po znieczuleniu? Bardzo dziękuję za wszystkie informacje.
 
reklama
Dzień dobry. Czy któraś z Pań miała ostatnio wykonywane cesarskie cięcie w Szpitalu Bielańskim? Potrzebuję informacji jak to wygląda w praktyce - nie chodzi mi o przebieg cięcia tylko o informację typu czy zapewniony jest kontakt skóra do skóry i ile trwa, czy tata dzidziusia może być na sali podczas cc, czy raczej czeka obok, czy kanguruje dzidziusia? Czy cewnik zakładany jest po znieczuleniu? Bardzo dziękuję za wszystkie informacje.
Niewiem jak w tym szpitalu jest ale u mnie był kontakt skóra do skóry tatuś był przed CC i po badaniu dziecka dostał go od razu i 2godziny byl...na sali nigdy nie można być bo to operacja,tylko obok czeka tatuś dziecka....co do cewnika to przed CC był zakładany....🙂przeszłam 3cc i każde w innym szpitalu.... niestety te przepisy się zmieniają cały czas
 
Niewiem jak w tym szpitalu jest ale u mnie był kontakt skóra do skóry tatuś był przed CC i po badaniu dziecka dostał go od razu i 2godziny byl...na sali nigdy nie można być bo to operacja,tylko obok czeka tatuś dziecka....co do cewnika to przed CC był zakładany....🙂przeszłam 3cc i każde w innym szpitalu.... niestety te przepisy się zmieniają cały czas
Właśnie w każdym szpitalu wygląda to inaczej.Uczęszczam na szkołę rodzenia ale w szpitalu Św. Zofii i tam tata jest normalnie na sali operacyjnej co mnie zdziwiło. Ale dziękuję za informację :)
 
Do góry