reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie Warszawa

Kiniut

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2017
Postów
79
Witajcie,
Zaliczyliśmy z mężem wpadkę i totalnie nie jestem przygotowana merytorycznie na posiadanie dziecka, a tym bardziej na poród. Bardzo bym chciała abyście doradzily mi szpital lub klinikę pryw w której bez problemu wykonują cesarskie cięcie. Jak to wyglada i jakie sa koszty. Może polecicie lekarza? Warszawa i okolice Pruszkowa to moje tereny. Będę bardzo wdzięczna za komentarze zawierajace odpowiedz na moje pytanie, za niegrzeczne uwagi bardzo dziękuje. Pozdrawiam Was ciepło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polecam do porodu medicover. Super atmosfera, kompetentni lekarze. Cennik mają na stronie, u nich nie musisz się bać nawet naturalnego porodu. Znieczulenie masz gwarantowane, a w przypadku gdy coś przebiega nie tak na pewno na czas wykonają cesarkę. Ale powiem tak nie ma czegoś takiego jak bezbolesny poród. Czy górą czy dołem zawsze ból będzie. Przy porodzie w trakcie po cesarce, przy wstawaniu. Ale czy ten czy w inny sposób będą się starać żeby ciebie bolało jak najmniej.
 
Witajcie,
Zaliczyliśmy z mężem wpadkę i totalnie nie jestem przygotowana na posiadanie dziecka, a tym bardziej na poród. Obydwoje mamy 35 lat. Bardzo bym chciała abyście doradzily mi szpital lub klinikę pryw w której bez problemu wykonują cesarskie cięcie. Jak to wyglada i jakie sa koszty. Nie pytam o porady czy sie na to zdecydować tylko gdzie moglibyśmy właśnie tak rodzic. Może polecicie lekarza? Warszawa i okolice Pruszkowa to moje tereny. Pozdrawiam Was ciepło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A czy coś poza Medicover polecacie? Najchętniej któryś ze szpitali na NFZ.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)ja chodzę od początku ciąży do lekarza który pracuje w jednym z najlepszych szpitali w warszawie i jak sie go spytałam jak będę rodzić toon sie tylko spytał "a jak Pani chce???" wystarczy dobrze poszukać ja znalazłam na znanylekarz.pl
 
A czemu tak Ci zależy na cesarskim cięciu?
Teraz cesarka jest dostępna w większości przypadków na życzenie... wiec chyba nie w tym problem.
 
:)ja chodzę od początku ciąży do lekarza który pracuje w jednym z najlepszych szpitali w warszawie i jak sie go spytałam jak będę rodzić toon sie tylko spytał "a jak Pani chce???" wystarczy dobrze poszukać ja znalazłam na znanylekarz.pl

A poddałabyś mi namiary na tego lekarza? Dobrego specjalisty tez poszukuje bo jak na razie byłam u 3 różnych ale żaden nie pracuje w szpitalu :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu tak Ci zależy na cesarskim cięciu?
Teraz cesarka jest dostępna w większości przypadków na życzenie... wiec chyba nie w tym problem.

Nie prosiłam o diagnozę mojego "problemu" ani o stwierdzanie czy go mam:) prosze tylko o polecenie miejsc gdzie można wykonać cesarkę. To każdego indywidualna sprawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie prosiłam o diagnozę mojego "problemu" ani o stwierdzanie czy go mam:) prosze tylko o polecenie miejsc gdzie można wykonać cesarkę. To każdego indywidualna sprawa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W takim razie nie wiem po co napisałaś taki długi wstęp do swojego pytania...
"Mam 35 lat, zaliczyłam wpadkę i nie jestem gotowa na dziecko".
To jest chyba problem a nie to gdzie wykonać cesarkę.
Poród to pikuś, potem dopiera zaczną się problemy i kupa roboty. Chyba ze nie jesteś tego świadoma i jedynie poród Cię przeraża.
 
Pewnie ż każdego indywidualna sprawa.
Mam 35 lat, zaliczyłam wpadkę nie jestem gotowa na dziecko, dziewczyno proszę nie masz 16 lat
 
reklama
Podbijam temat :) chętnie dowiedziałabym się który szpital w Warszawie jest najlepszy (a zwłaszcza w zakresie patologii ciąży) ? Jak narazie ja już 3 przetestowałam i na żaden nie zdecyduje się :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry